2737
2739

من یه خالی بستم میخام برم مسافرت اصفهان یا شیراز هرکی عکس یا فیلم داره از مکانای دیدنیش بفرسته بی زحمت 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣کارم لنگه خدا خیرتون بده😂😂😂

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂😂 شیرازیم ولی متاسفانه یه عکسم ندارم تو گوشیم با ابنکه همه جاشو رفتم

🇵🇸بچه های بیگناه معصوم نباید جنگ رو ببینن نباید ارزوی خواب راحت و خنده و بازی داشته باشن لطفا لطفا لطفا  دعا کنید براشون 😭                    اونجایی که شاعر میگه!چال گونه خال لب گیسو کمند ابرو کمان دقیقا منو توصیف کرده😊😂 کاربری نهم😐 شهریار اسمی هست که میخام روی پسرم بذارم😍تصمیم دارم اینبار سرم تو لاک خودم باشع😂 میخام از غذاهام و جاهای دیدنی شهرم و خوراکیام و تفریحاتم  تاپیک بزنم 😉 22سالمه و 7ساله متاهلم خداروشکر بابت بودن همسرم😍 دعا کنید ب زودی مامان شم 🥺
2738
😂😂😂😂 شیرازیم ولی متاسفانه یه عکسم ندارم تو گوشیم با ابنکه همه جاشو رفتم

همچنیین😂🤣

الهم عجل الولیک الفرج                                                                🤍🌸 وزن فعلی:۶۷ 🌸هدف اول:۶۵🌸 هدف دوم:۶۳🌸هدف نهایی:۶۰

برو راست حسینی بهش بگو الکی گفتم😂🤷🏻‍♀️

الهم عجل الولیک الفرج                                                                🤍🌸 وزن فعلی:۶۷ 🌸هدف اول:۶۵🌸 هدف دوم:۶۳🌸هدف نهایی:۶۰
2706