2733
2734
عنوان

دارم افسرده میشم.از بعد بچه دار شدنم هیچ کار مفیدی نکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 24 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیدم اون موقع که شرایط شما رو داشتم،نه میشد بیکار بمونم نه میخاستم دخترم رو به زور جدا کنم از خودم برا ارشد شرکت کردم،ترم اول برا نی نی دوم گفتم بذار حالا که فعالیت اقتصادی ندارم کارایی که باید رو انجام بدم بعضی وقتا تو دلم میگم کاش منم میتونستم اروم بشینم تو خونه و پول همسر جان رو خرج کنم و صفا کنم ولی اصلاااا سیستمم اینجوری نیست!
🌸 مرنج و مرنجان🌸
2731
نگین جان بحث مقایسه ای نیست،ممکنه مقطعی برای چند ساعت ادم رو اروم کنه،تازه اونم ممکنه!!! من به شخصه چیزیکه میخوام رو میخوام!!! حالا همه دنیا بگن تو دو تا بچه کوچیک داری،من وقتی حس میکنم توان و انرژیشو دارم اتلاف عمر میدونم بیکار بمونم
🌸 مرنج و مرنجان🌸
عزیزم منم خیلی خوشحالم باشما اشنا شدم اگر دومی رو میخوایی نترس اگر همسر من زودتر راضی شده بود الان پسر من سه ساله بود و راحت به مهد فکر میکردم و عذاب وجدان نداشتم خیلی سخت بود ولی بچه هام با هم خیلی کیف میکنن دعوا میکنن ولی در کل خیلی راضی هستم با احترام به همه تک فرزندها ولی دخترم بخاطر وجود برادرش بسیار مسئولیت پذیر شده و دیگه مثل قبل لووووس نیست
🌸 مرنج و مرنجان🌸
کاملا درسته البته این رو هم بدون سختی بچه دوم معمولا کمتره ولی اعصاب و کشش مادر هم کمتر میشه من سر دخترم به نسبت با حوصله تر بودم البته الان ناراضی نیستم چون طبق گفته روانشناسها خوبه ادم یه مادر کافی باشه نه مادر کامل!
🌸 مرنج و مرنجان🌸
2706