2733
2734
خیلی استرس دارم همه میگن افسر بار اول همرو رد می کنه هیچ کاری هم از دستم بر نمیاد جز تمرین ذهنی چون هوای تاریک تمرین نمیشه کرد... دوستان برام دعا کنید فردا قبول بشم.زحمت کشیدم.فقط استرس میتونه کارمو خراب کنه
خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اول اینکه اصلا نتیجه برات مهم نباشه حالا رد کنه دنیا به آخر نمیرسه که . یه بار دیگه البته ان شاءالله بار اول قبول بشی . ولی بهتره فک کنی کسی تو ماشین نیس قبل از هر پارک کردن یا حرکتی یه نفس آروم بکش و شروع کن بخدا اگه استرس نبود که ما زنها رو دست مردها میزدیم
منتظر خبرهای خوبم
ردی عزیزم خیلی هم فکرتو مشغول نکن نشد که نشد هفته اول من خودم دوبار رد شدم این هفته میخوام امتحان بدم توصیه ام اینه که با ماشین خودتون با کسی که بلده دوبل کن چون تو 12 جلسه تمرین مربی ها خودشون کلاچ و ترمز رو کنترل میکنن
آدمهایى که شما را بارها و بارها مى آزارند، مانند کاغذ سمباده هستند. آنها شما را مى خراشند و آزار مى دهند، اما در نهایت شما صیقلى و براق خواهید شد و آنها مستهلک و فرسوده. پس به قول نیما یوشیج: چایت را بنوش و نگران فردا نباش . از گندمزار من و تو، مشتى کاه مى ماند براى بادها و یادها.❤️
سلام امیدوارم قبول بشی . اره بار اول فقط کسانی که واقعا مسلط باشن قبول میشن . اما چندتا نکته ..
یک ساعت قبلش یه قرص پرانول بخور خیلی ریلکس میکنه من بار اول وحشتناک می لرزیدم ولی بار دوم قرص خوردم و جواب داد ...

هرجا گفت پارک کن حواست باشه پل نباشه. تابرو پارک ممنوع نباشه و از همه مهم تر سر تقاطع نباشه .

روز اول من یه دوبل عالی زدم فکر کردم قبولم بعد بهم گفت دنده عقب بگیر منم گرفتم و رد شدم میدونی چرا ؟؟؟ چون وقتی عقب ررفتم رسیدم سر یه کوچه و گفت اینجا ممنوع بوده و رد شدم ....
تو بهش بگو پل. کوچه و تابلو اگ خودش گفت اشکالی نداره اونوقت انجام بده ...
موفق باشی
منتظر نی نی هستی؟ خسته ای؟ نا امیدی؟ حتما اینجا رو بخون ... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1610592&PageNumber=1
2706