2737
2734

سر یه مسئله مشکل داریم تصمیم گرفتم این دفعه که دیدمش این مشکل و بیان کنم اگه اولش بگم نمی خوام از دستت بدم و فلان پرو میشه نیاید بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی داره طرف چقدر انسان و با شعور باشه 

ولی در اکثر مواقع ، طرف تقی به توقی بخوره اذیتت میکنه ، چون میترسه از دستش بدی

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2740
مثلا میگم اینو از اولش بگم که فکر نکنه برام ارزشی نداره یا اینکه می خوام رابطه رو خراب اش کنم

بگو نمیخوام ناراحت ببینمت

یا ازم‌ناراحت بشی خیلی برام مهمی 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
چیشد چه رفتاری کرد

اگه تازه وارد رابطه شدی نگو

من خودم خیلی ابراز علاقه نمیکنم ینی جوری نیستم که فک کنه بدون اون میمیرم و نمیتونم اونجوری بیشتر دور میشن

این یباری هم ک گفتم چون بحث داشتیم و سر این بود که فک میکرد بهش توجه نمیکنم

بنظرم نگی بهتره هرچی دور تر باشی بیشتر جذبت میشن دیدم که میگم