2737
2734
عنوان

کیا از حضرت ابوالفضل(ع) حاجت گرفتن بیان تعرف کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 286477 بازدید | 4440 پست
یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف لی کربی بحق اخیک الحسین
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو سال پیش رفتم کربلا با شوهرم انموقع تازه بچمو از دست داده بودم و به خودم میگفتم برسم کربلا از تموم رنجام و نامهربونیای که در حقم کردن میگم روز موعود اومد وقتی چشمم به تل زینبیه افتاد و وقتی فهمیدم حضرت علی اضغر رو روی سینه امام حسین گذاشتن و در واقع مزار این اقای کوچولو سینه امام حسینه خجالت کشیدم واقعا به اقا از مثلا رنجام بگم ی لبباس دخترونه و ی لباس پسرونه خریدم تا تبرکشون کنم لباسا رو دادم شوهرم ببره تو قسمت مردونه حرم امام حسین تبرک کنه وقتی برگشت ناراحت بود چون کلاه لباس پسرونه رو گم کرده بود خیییییلی دلم شکست گریه کردم روحانی کاروانمون گفت به فال نیک بگیرید اینجا هیچی گم نمیشه حالا بعد دو سال خدا به ابروی امام حسین و یارانشون لطف کرده بهم و حاملم دو ماه دیگه ان شالله بچم بدنیا میاد جنسیتشم پسره با شوهرم قرار گذاشتیم ان شالله بچمون شش ماهه شد به پابوس اقا بریم
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران ـ 38
2731
منم هرموقع آقا ابوالفضل رو صدا زدم، جوابم رو دادن، میگن آقا خیلی دلشون کوچیکه، زود جواب میدن، من هرچی ازشون خواستم، چند ساعت نشده که بهم دادن، با اینکه من خیلیییییی گناهکارم. آقا اینقدر مهربونن، بهشون شک نکنید. هیچ کسییییییییی رو دست خالی برنمیگردونن. هیچ کسی رو.
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
محتاجم به دعا عزیزم
فرنوش جان با خوندن پستت گریه ام گرفت و از طرفی هم واقعا خوشحالمو تبریک میگم که به حاجت دلت رسیدی ان شاءالله که پسرت رو حسینی بار بیاری و فرزند صالحی برات باشه
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
2740
سلام میشه یه سوال بپرسم؟ حضرت ابولفضل پسر کدوم امام هستن؟حضرت علی؟
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.