2737
2734

من هفته ۱۹ بارداری آزمایش دادم و عدد Tsh برام ۲.۴ شد که نرماله به نظرم ولی T4 شده ۰.۸۷ که باید بین ۰.۸۵ تا ۱.۷ باشه 

البته t4 هم تو رنج نرمال هست ولی حداقل هست ، آیا مهم است ؟

T4 کم باشه چی میشه؟

به دکترت نشون بده

نشون دادم چیزی نگفت ، ولی امروز یه دکتر داخلی رفته بودم بابت یه موضوع دیگه به اون نشون دادم گفت لب مرزه و شاید لازم باشه قرص بخوری و ... 

یکم نگران شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم تو بارداری تیروییدم رو مرز بود با اینحال تحت نظر دکتر داخلی شدم یعنی دکتر زنان منو فرستاد و قرص تیروئید خوردم چیزی که منم تو برگم میدیدم چیز،خاصی نبود ولی دکتر داخلی گفتش توبارداری کوچکترین مسئله ی تیروئید برای ما مهمه . با اینکه تو ماه سوم خوب شده بود بازم قرصمو باید میخوردم 

گفتم به شما بگم که این موضوع رو سرسری نگیری و حتما تحت نظر دکتر داخلی باشی گلم

2728

سلام من همین مشکلو داشتم توبارداری دو بار این آزمایشو دادم که آخر هم رفتم پیش یه دکتر خوب غدد بهم گفت بخاطر ویار وحالت تهوع اینطوری شده نه قرص داد فقط گفت بعد ۴ماهگی دوباره آزمایشو تکرار کن که دادم گفت نرماله

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤
2738
عزیزم منم تو بارداری تیروییدم رو مرز بود با اینحال تحت نظر دکتر داخلی شدم یعنی دکتر زنان منو فرستاد ...

Tsh یا t4 ?

من سوال در مورد پایین بودن t4 هست 

ممنونم از توضیحاتت 🙏

نشون دادم چیزی نگفت ، ولی امروز یه دکتر داخلی رفته بودم بابت یه موضوع دیگه به اون نشون دادم گفت لب م ...

من دکتر غدد میرم از اول بارداریم تاالان ک ۱۸هفتم قرص میخورم ،،یه دکتر غدد واسه اطمینان برو گلم ،

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
نشون دادم چیزی نگفت ، ولی امروز یه دکتر داخلی رفته بودم بابت یه موضوع دیگه به اون نشون دادم گفت لب م ...

مال من کامل خوب شده ولی چون تیرویید خیلییی رو مغز جنیناثر میزاره هنوزم دارم میخورم،توهم برو گلم

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
2706