2733
2734

تیزهوشان یا نمونه؟مسئله این است....ممنون میشم کمک کنید.من تیزهوشان قبول شدم و نمونه هم احتمالا قبول میشم.اما بین این دو موندم،فامیلمون که تیزهوشانه میگه جو خشک و رقابت زیادی داره و هیچ صمیمیتی بین دانش آموزا وجود نداره و همه چشم دیدن همو ندارن بماند خود فامیلمون آدم رو اعصابیه ولی خب😂 استرس دارم و میترسم از روز اول مدرسه،اونا سه سال شیمی و زیست و فیزیک و ریاضی گسترده تری خوندن ولی من.....کتابهای تکمیلی رو گرفتم بخونم اما خب مگه چقدر میتونم ازشون بفهمم.اونا اکثرا همو میشناسن و رفیقن اما من تازه واردم.اما نمونه دولتی اینجا فضای دوستانه‌ای داره و معلماشم خوبن و بعضیا با تیزهوشان یکین...بیشتر بچه های کلاسمون نمونه احتمالا قبول بشن و فقط من تیزهوشان قبول شدم.من تو مدرسه خیلی پرشور و نشاطم همش با بچه ها اکیپی میشینیم آهنگ میخونیم حرف میزنیم غیبت میکنیم و .... اما اونجا تنهام و طول می‌کشه با بقیه جور شم.روحیم یکم حساسه واسه همین اگر اونجا مسخره شم یا خودشونو برام بگیرن ناراحت میشم...آرزوم این بود تیز قبول شم ولی خب الان موندم. و اینکه تیزهوشان ازمون دوره اما نمونه خیلی نزدیکمونه اما این خیلی مهم نیست‌.میترسم برم نمونه بعدا پشیمون شم که چرا نرفتم تیزهوشان و حسرت سمپادی شدن به دلم بمونه‌

میدونم تواناییشو دارم خودمو به اونا برسونم و هوشم خوبه اما میترسم.ببخشید طولانی شد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .