2737
2739

https://uupload.ir/view/vid_20230805_140814_590_h7pa.mp4/دوستان فیلمی که آپلود کردم رو ببینید

میدونم بسیار ناراحت کننده ست

آمد پخش و آگاه شدن مون باعث اعتراض عمومی و رسیدگی به حال این عزیزان میشه

⚠️هشدار! تصاویر ناراحت‌کننده

🔹ویدیو ضرب‌وجرح و اذیت‌وآزار معلولان ذهنی نیلوفران آبی بوشهر

🔸هنوز مسئولان سازمان بهزیستی هیچ توضیحی در این باره نداده اند.

+اسمش آسایشگاهه ولی بیشتر به خونه وحشت شبیهه😐

🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون روحیم حساسه و تا مدتها ذهن و فکرمو درگیر میکنه ندیدم ولی امیدوارم اگر چیزی که گفتین واقعیت داره خدا به بدترین شکل ممکن بزنتشون 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731
2738

وااااای😥😥😥😥داغون شدم بخدا

خدا از تک تکشون نگذره بحق علی

💚خدا جونم حواست به منم هست؟؟؟....💚   انگاری وسط کوچه پس کوچه های کودکی جا موندیم وسط همون عروسکا وظروف پلاستیکی .جاموندیم ,نمیدونم چه مرگمون بود که هی میخواستیم بزرگ بشیم,روزگار زخم هایی به قلب ووجودمون زده که هیچ مرحمی ندارن ,نمیدونم ,تاکی قراره ارزوهای ماروبقیه زندگی کنن,خدایا دیگه خسته شدیم...
چطور میتونه یه خانم شاهد این عذاب باشه و به عنوان رئیس مرکز سکوت کنه

یعنی کسی رسیدگی نکرده؟؟؟

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

منم اینستا دیدم قلبم گرفت😔😔😔😔

دلم برای پسرم گرفت اگه نباشیم منو باباش 

بزارنش آسایشگاه چی میشه عاقبتش

خدایا نه الان آرامش دارم نه بعد مرگم خیالم ازش راحت میشه چی سرش میاد

دلم کباب شد برا این بچه های مظلوم

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
2706