2752
2734
عنوان

خاطره.. + امید...

| مشاهده متن کامل بحث + 7018 بازدید | 65 پست
ـــــــــــــــاناز جون مرسی قابل نداره ههههههه

فاطمیا جون فقط توکل کن به خدا مطمئن باش دست خالی برنمیگردی منم دعات میکنم..
هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...
مینا جان خاطرت و خوندم و با اینکه دلم گرفت ولی با دیدن پسر خوشکل و نازت برات خوشحال شدم انشالله خدا برات همیشه سالم و سلامت

نگهش داره و در کنار همسرت زندگیتون هرروز شادتر و با رونق تر بشه
من محو خدایم و خدا آن منست ...هر سوش مجوئید که در جان منست
سلطان منم و غلط نمایم بشما...گویم که کسی هست که سلطان منست ( مولوی)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام مینا جان چه پسر بانمکی خدا نگهش داره راستش اعتراف میکنم باید صبوری رو از تو یاد بگیرم از خودم خجالت میکشم من7ماهه اقدامم 3ماهه تحت درمانم ودکتر گفته مشکل خاصی ندارم فقط کمی کم کاری تخمدان دارم که اونم با مصرف دارو گفت خیلی بهتر شده با اینکه یکساله ازدواج کردم ولی همش فکر میکنم هیچ وقت بچه دار نمی شم همش به شوشو میگم اگه این دفعه نشه ترکت میکنم تو برو زن بگیر بچه دار شو ماعاشق همدیگه ایم با این حرفام خیلی ناراحت میشه همسرم خیلی نینی دوست داره ومنم چون خیلی شوشو رو دوست دارم همش از این فکرا میکنم هرکار میکنم نمیتونم یه کم صبور باشم واز این فکرا نکنم واسم دعا کن گلم
مینا جان سرگذشت منم مثل شماست . منم دوقلوهامو تو ماه ششم با سزارین از دست دادم. منم میکروکرده بودم . الان 10 ماه از اون زمان می گذره من خیلی ناامیدم چون بعد عمل سزارینم کلی مکافات کشیدم و دارم می کشم.

ایشالله منم یه روزی بیام اینجا و بگم که نینیم به دنیا اومده
چکاوک جان عزیزم امیدوارم که تو هم بزدویه زود بچه دار میشی مطمئن باش خیری توش هست و حکمتی درکاره ولی من برات حتما دعا میکنم تو هم برایه تمام منتظرا دعا کن عزیزم/...
مینا جون سلام خدا پسرت رو برات نگه داره مینا جون 24 شهریور رفتم تو هفت سال دیگه نمی تونم تحمل کنمنداشتن نی نی رو برام دعا کن
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
رقیه جون عزیزم امیدت فقط به خدا باشه اگه از همه چیز و همه جا امیدتو قطع کنی مطمئن باش همون زمان : زمانه بچه دار شدنه توست منم برات دعا میکنم عزیزم امیدوارم که خدا هر چی زودتر دامنتو سبز کنه.
آخیییییییییییی مینا جوووووووون

خاطرت تحت تاثیرم قرار داد...

ما هم یه 7 سالی هس که یه خواسته از خدا داریمو هنوز نشده.. با نوشتت امید گرفتم... برامون دعا کن

پسرت هم خییییلی گوگولیه.. خدا حفظش کنه..
2706