2733
2739

چیکار کنم تروخدا یکی بگه . از این قدیمیاست درجه ی چرخشی داره هرچی برگردوندم به حالت اول روشن نشد فنشم  کار نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه شمام همینطوری شد ؟ مطمئنی درسا میشه دارم سکته میکنم 

نترس باباااااا، برگردون رو همون سه که همیشه میزاشنی بیست دقیقه دیگه خودش دوباره کار می‌کنه، من همیشه وقتی میخواستم خاموش بشه میزاشتم رو صفر خاموش میشد بلافاصله برمیگردوندم رو سه تا بیست دقیقه بعد خودکار کار کنه

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
نترس باباااااا، برگردون رو همون سه که همیشه میزاشنی بیست دقیقه دیگه خودش دوباره کار می‌کنه، من همیشه ...

وای تروخدا راس میگی مارک یخچالتون چیه ؟ دارم سکته میکنم مال خودمون نیست خیر سرم میخواستم به طرف کمک کنم یخچالشو تمیز کنم حواسم نبود درجه ش چرخید رفت رو صفر یه دفعه خاموش شد . 

2740
حداقل نیم ساعت صب کن صداش در میاد یجوری گفتی قدیمی فک کردم ارج چیزیه 

اهان باشه صد تومن گفتم ميندازم صندوق صدقات آخه مال خودمون نیس خواستم به طرف کمک کنم یخچالشو تمیز کنم  اینجوری شد از استرس دارم می میرم

وای تروخدا راس میگی مارک یخچالتون چیه ؟ دارم سکته میکنم مال خودمون نیست خیر سرم میخواستم به طرف کمک ...

من همیشه وقتی میخواستم پاکش کنم رو صفر میزاشتم تا کار نکنه و پاک کنم بعد درجه رو رو همون قبلی میزاشتک بیست. دقیقه بعد کار میکرد نگران نباش یخچال که همیشه نباید کار کنه داره استراحت می‌کنه دیگه دوباره میخواد روشن بشه، یخچال من سونیا بود ولی همشون همونن

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
اهان باشه صد تومن گفتم ميندازم صندوق صدقات آخه مال خودمون نیس خواستم به طرف کمک کنم یخچالشو تمیز کنم ...

❤️اها ن عزیزم انشالا ک چیزی نیست والا با ی درجه کم کردن هیچی نمیشه مگ از قبل خراب باشه ولی ی نیم ساعت وایسا صداش رر میاد 

نترس باباااااا، برگردون رو همون سه که همیشه میزاشنی بیست دقیقه دیگه خودش دوباره کار می‌کنه، من همیشه ...

من بلافاصله برنگردوندم چندبار رو درجه های مختلف گذاشتم خراب نشه ای خدا این چه کاری بود من کردم 

اهان باشه صد تومن گفتم ميندازم صندوق صدقات آخه مال خودمون نیس خواستم به طرف کمک کنم یخچالشو تمیز کنم ...

سی و سه سالته بچه نیستی که اینقدر ترسیدی دختر ،حیف صد تومن بذار تو کیفت بابا 🤣

❤️اها ن عزیزم انشالا ک چیزی نیست والا با ی درجه کم کردن هیچی نمیشه مگ از قبل خراب باشه ولی ی نیم ساع ...

نه عزیزم سالمه سالم بود مطمئنم حالم خیلی بده آخه یه دفعه خاموش شد 

من بلافاصله برنگردوندم چندبار رو درجه های مختلف گذاشتم خراب نشه ای خدا این چه کاری بود من کردم 

خراب نمیشه به حرفم گوش کن ،سیزده سال داشتمش من بزار یه یه درجه نیم ساعت بمونه روشن نشد بیا فحشم بده

2706