2733
2734
عنوان

خانمای متاهل بی‌زحمت یه دقیقه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 3705 بازدید | 170 پست
نمیدونم چی خوبه واسه بهترشدنم

ورزش خیلی میل جنسی رو زیاد نمیکنه گرمی جات مثل زعفران دارچین زنجبیل گل محمدی عالین،و اینکه به خودت تلقین کن که دلت میخواد و خواسته های جنسیت رو به همسرت بگو سعی کنین تنوع بدین تو رابطه تون تا هیجانت بیشتر بشه،لباسای متنوع بخر و اوایل نقش بازی کن که بیشتر از قبل نیاز داری کم کم عادتت میشه اگرم هیچکدوم تاثیر نداشت دکتر زنان برو تا هورمونات رو تنظیم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ب شدت ادم گرمیم شوهرمم متوسط تقرییا ۸۰ درصد درخاست رابطه از من بوده ..اما اگر خدایی نکرده شوهرم ناتوان جنسی بشه خدایی نکرده هراتفاقی براش بیوفته هرگز ترکش نمیکنم چون عاشقشم..

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
من ب شدت ادم گرمیم شوهرمم متوسط تقرییا ۸۰ درصد درخاست رابطه از من بوده ..اما اگر خدایی نکرده شوهرم ن ...

منم اگه فقط این مشکلو نداشت پیشش میموندم...من حتی قید مادر شدنو زده بودم ولی اون...

خستم، خیلی خسته
2706