2733
2734
عنوان

از د*ی* ج* ی کالا خرید نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4754 بازدید | 210 پست
هربار یکی برمیداره روزش هم بد بود باشه حق نداشت باهات بد حرف بزنه

دیگه اینروزا همه بی حوصله شدن 

اون خانومم حق نداشته بد حرف بزنه درسته همینطور که من احترامشو نگه داشتم وگرنه منم میتونستم بد حرف بزنم ولی با احترام حرف زدم 

حالا میگم برای کارش بد نشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه اینروزا همه بی حوصله شدن  اون خانومم حق نداشته بد حرف بزنه درسته همینطور که من احترامشو ن ...

مگه بعد حرف زدن امتیاز میدی چجوری من اصلن دقت نکردم بلد نیستم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ایشالا که مریضی دور باشه عزیزم و همیشه سلامت باشین 

مرسی گلم فعلن گرفتارم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731
ایشالا که حل شه   بیماری دور باشه از همه و بخصوص شما  مطمئنم به زودی کاملا خوب میشین&nbs ...

مرسی مهربون .میگم دیج برا خودش کسی شده طرفدار داره اسمش آوردی کلی صفحه جلو رفت😅😅🤦

مگه هنوزم این گزینه رو داره ؟

بله

من چند روز پیش یه مقدار خرت و پرت گرفتم و پرداخت درب منزل بود

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
مرسی مهربون .میگم دیج برا خودش کسی شده طرفدار داره اسمش آوردی کلی صفحه جلو رفت😅😅🤦

آره واقعا 🤣🤣🤣آخه واقعا خوب بود اولا 

الان بد شده ایشالا که بخاطر تعطیلات باشه دوباره خوب شه 

منم همیشه خرید میکردم و شرایطشونو درک میکنم ولی اینکه طلبکار باشن خیلی بده 

واسه برگشت پول شماره حسابتون رو توی دییجی کالا وارد کن احتمالا برگشت 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706