2733
2734
عنوان

اگه با جاریتون همزمان باردار باشید و...

| مشاهده متن کامل بحث + 3275 بازدید | 132 پست
ان شاء الله که به صلاحتون باشه که دوقلو داشته باشید اگه به صلاحتون نیس خدا یه کاری کنه که به صلاحتون ...

عزمزم برا منم دعا کن ،،انشالله شماهم بسلامتی فارق بشین

خدایا شکرت بخاطر این همه خوشبختی 👩‍❤️‍👨👨‍👩‍👧‍👦🏠🚗🎁🧿♥️👑🌈💴💵💶💰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه اکثرا اینجورین اتفاقا من کسایی رو میشناسم تو خانواده مذهبی اکثرا اسمشونو عوض کردن با توروخدا یه ا ...

عزیزم، من خودم از بچگی آرزو داشتم اسمم فاطمه باشه. الانم بچه خواهرم اسمش فاطمه ست و همه جا میگه بهترین اسم دنیا رو مامان بابای من برام گذاشتن.

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
باید سرچ کنید یک اسم عربی هست و همیشه هم مذهبی بوده 

اسم عربی هست درسته اما به هیچ وجه مذهبی نیست 

اتفاقا شما سرچ کنید ! اسم یه غذای عربیه و همون معنی که شما گفتید اما نه لقب امامانه نه از هیچ نظر دیگه ای مذهبیه

🍦🌸
ان شاء الله که به صلاحتون باشه که دوقلو داشته باشید اگه به صلاحتون نیس خدا یه کاری کنه که به صلاحتون ...

قربون تو برم من عزیزم، راضییم به رضای خودش😘

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
2706