2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بمیرم براش🥲 من دخترم سنگ کلیه داشت بعد از یکسال مشکلش برطرف شد و تو اون یکسالی که گذشت بخاطر ...

اره اوایل خیلی غصه میخوردم واسه وزنش الان میگم خدایا فقققط سالم باشه ...توکل بر خدا به غیر از خدا و ائمه کسیو ندارم

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
2731
من بردم پیش فوق تخصص کبد و گوارش کودکان  اینو گفت نمیدونم به خدا چی بگم ...فقط توکل کردم به خ ...

انشالله ک چیزی نیست لازم شد حتماااا پسرمو ببرم سونو اصلا نمیتونم تا فردا صبر کنم

خدا خودش حفظشون کنه

انشالله ک چیزی نیست لازم شد حتماااا پسرمو ببرم سونو اصلا نمیتونم تا فردا صبر کنم خدا خودش حفظشون کن ...

نه بابا نگران نباش 

منم انزیما داره میاد پایین و نسبت به دفعه قبل کمتر شده بود دکتر گفت ممکنه تا یک ماه دیگه که مجدد ازمایش بدم کلا نرمال بشه و این تنها نقطه امید من شده ...

اره اوایل خیلی غصه میخوردم واسه وزنش الان میگم خدایا فقققط سالم باشه ...توکل بر خدا به غیر از خدا و ...

به حق این شبای عزیز خدا سلامتی کاملشو برمیگردونه نگران نباش،،منم یکسال تمام یه پام بیمارستان بود یه پام درمانگاه حسرت خونه به دلم بود خدا میدونه وقتی بعد از ۲۵ روز بچه ام از، بیمارستان مرخص شد خونه امو دیدم احساس کردم از جهنم اومدن بهشت ولب بازم شکر دارو خورد هنوزم میخوره ولی حالش بهتره 

به حق این شبای عزیز خدا سلامتی کاملشو برمیگردونه نگران نباش،،منم یکسال تمام یه پام بیمارستان بود یه ...

خدارو هزااار مرتبه شکر که بهتر هست، انشالله عافیت کامل

نه بابا نگران نباش  منم انزیما داره میاد پایین و نسبت به دفعه قبل کمتر شده بود دکتر گفت ممکنه ...

پسر منم زیاد بالانبود ولی بازم نگران شدم نوبت سونو دارم۱۴ام ولی نمیتونم صبرکنم تا اون موقع  ای خدا

سلام خواهش میکنم جواب بدید 🥲 ،سنگ صفرا دخترتون چی شد؟چه سایزی بود؟

کپسولا چه تاثیری داشت ؟

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞