2737
2739

والا مشکلی نداشت فقط وزن کم میمرفت که ازمایش خون دادیم و انزیم کبد بالا نشون داد رفتیم سونو و گفت سنگ صفرا داره ...دکتر قرص کولیکاوا داده بهش تا یک ماهه دیگه...حالا سوالم اینه که کم وزن گرفتن ربطی به سنگ صفرا داره؟بالا رفتن انزیما چطور؟

و اینکه کسی داشته بچش؟اخرش چی میشه حل میشه؟

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه دکتر دیگه ببر

من زنجانم هفته پیش به خوهرم گفتن سرطان سینه داره 

امروز رفت تهران دوجا سونو انجام داد دکترش دید کفت اشتباه تشخیص دادن

به هر دکتری اعتماد نکنید

تازگیا مد شده همه میگن:میخوایم آدم‌های سمی زندگیمون رو کنار بذاریم ولی هیچکس نمیگه: میخوام روی خودم کار کنم تا آدم بهتری باشم همه به شکل نارسیستی تصور میکنن بهترینن و بقیه مقصر و گناهکار...! شاید خودت آدم سمی دیگرانی،روی خودت کار کن.
2740

وااای پسر منم کم وزن میگیره ازمایش دادبم فققط کمی انزیم کبدیش بالابود ولی دوتا دکتر اطفال بردم گفتم مشکل خاصی نیست 

یاخداااا استرس گرفتم

ولی داداشم ۸سالگی بخاطر دل دردش متوجه شدن سنگ صفرا داره دکترش خیلی حاذق بود با رعایت و دارو خوب شد

اینم گفت ک بچها ب دنیا نیان دارن سنگ صفرا رو ک ب مرور از بین میره اگ نره نیلز ب درمان هست

الهی بمیرم براش🥲

من دخترم سنگ کلیه داشت بعد از یکسال مشکلش برطرف شد و تو اون یکسالی که گذشت بخاطر عفونت ادراری مکرر و بستری تو بیمارستان هیچوقت وزن نمیگرفت الهی بمیرم برای دخترم الان دو سال و ۴ ماهشه و حالش بهتره خداروشکر، ،خدا فقط به همه بجه ها سلامتی بده،،نگران وزنش نباش فقط دنبال مشکل اصلیش باش انشاالله خیلی زود خدا کمکتون کنه از این مشکل به سلامتی عبور کنید جانم..

صفرا رو نمیدونمولی پسر منم از دوماهگی سنگ کلیه داره🥲🥺

دفع کرده یا نه؟ 

تازگیا مد شده همه میگن:میخوایم آدم‌های سمی زندگیمون رو کنار بذاریم ولی هیچکس نمیگه: میخوام روی خودم کار کنم تا آدم بهتری باشم همه به شکل نارسیستی تصور میکنن بهترینن و بقیه مقصر و گناهکار...! شاید خودت آدم سمی دیگرانی،روی خودت کار کن.
من ۲۰ سالگی داشتم خیلی درد کشیدم تا اینکه عمل کردم که سنگ ها تخلیه شن ولی دکتر نامرد صفرامم برداشت خ ...

پدر منم عمل کرد و کلا کیسه صفراشو در اوردن 

کبدشم چربه و قسمتیش کلا از بین رفته 

الان خیلی اذیته، بعضی وقتا دل دردای بدی میگیره که اشکشو در میاره💔شمام اینطورین؟ میخوام بدونم بخاطر کیسه صفراست یا نه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
وااای پسر منم کم وزن میگیره ازمایش دادبم فققط کمی انزیم کبدیش بالابود ولی دوتا دکتر اطفال بردم گفتم ...

من بردم پیش فوق تخصص کبد و گوارش کودکان 

اینو گفت

نمیدونم به خدا چی بگم ...فقط توکل کردم به خدا دخترنو سپردم به خودش

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
2706