2733
2734

دوستان ماه پیش برا اولین بار رفتم لیزر موهای زائد 

از وقتی از اتاق لیزر خارج شدم احساس درد در زیر بغلم داشتم که ۲ روزه خوب شد ولی درد بازو تا دوهفته همراهم بود

امروز رفتم عکس برداری دندونام بعد تا از اتاق عکس برداری که خارج شدم از همون لحظه باز درد بازوم شروع شده میزنه تا مچ دستم😔چه خاکی برسرم بریزم هفته بعد بازم وقت لیزر دارم اخه میخاستم برم

صلوات برای مادرم🌹عضو گروه آبی مانکن های زیبا🫶🏼💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جدی بگیرم؟ میخام مسکن بخورم

اره خب برو ببین قضیه چیه عادیه غیر عادیه

اصلا لازمه سونو بده برای سمت زیر بغلت خیالت راحت شه اخه

چرا الکی اذیت شی هی فکر کنی داستان چیه

بعضیا کیست یا از این غده کوچولو ها دارن

ک اصلنم خطرناک نیست 🙌

گاهی وقتا حساس میشه درد میگیره

مادر منم داشت سر بارداری دومش فهمید یهو یه چیز گرد دید ک مایع سفید میومد ازش بیرون

دکتر گفت این از قبلا بوده اینیم ک میاد بیرون شیرته

ماه های اخرته فشار اورده

اینم شاید همچین چیزیه لیزر حساسش کرده

شایدم اصلا هیچی نیست برای شما طبیعی باشه

منم ازوقتی رفتم لیزر زیربغل همین اتفاق برام  افتاد بعدچندجلسه دیگه نرفتم هرچندوقت یببار بازوم د ...

بنظرت دلیلش چیه خیلی میترسم مریضی داشته باشم

اینهمه ادم میرن لیزر😔

منم اولین بار زیر بعل که رفتم همینجوری شدم  بخاطر همین نرسیدم دیگه زیر بغل و ادامه ندادم و شکم ...

وای منم میترسم دیگه زیر بغل نمیرم پس 

خیلی بازوم درد میکنه الان چیکار کنم فک میکنم مریضی دارم اخه اینهمه ادم لیزر میرن خو😔

اره خب برو ببین قضیه چیه عادیه غیر عادیه اصلا لازمه سونو بده برای سمت زیر بغلت خیالت راحت شه اخه چ ...

اهان ممنون عزیزم دونفر دیگه ام نظر دادن مشکل منو داشتن یکم خیالم راحت شد دیگه لیزر زیربغل نمیرم 

اهان ممنون عزیزم دونفر دیگه ام نظر دادن مشکل منو داشتن یکم خیالم راحت شد دیگه لیزر زیربغل نمیرم  ...

ولی حتما پیگیر شو خیالت راحت شه❤️

منم میخوام برم برای لیزر زیر بغل

دیوونه شدم از شیو کردن حالم بهم میخوره

ببینم منم درد میگیرم یا ن میام میگم😂😂😂😂

ولی حتما پیگیر شو خیالت راحت شه❤️ منم میخوام برم برای لیزر زیر بغل دیوونه شدم از شیو کردن حالم ...

چشم گلم حتما به دکترم میگم

لیزر عالیه حتما برو 

وای خدا نکنه دردت بگیره 

من عادت دارم به شانسم خواهر🥲💔

وای منم میترسم دیگه زیر بغل نمیرم پس  خیلی بازوم درد میکنه الان چیکار کنم فک میکنم مریضی دارم ...

اره  هما دارن لیزر و میرن چیزی شونم‌ نمیشه ولی منم ترسیدم و نرفتم  حالا خوب میشه دردش

.

سونوگرافی سینه و زیر بغل برو خیالت راحت شه

چیزی نیست احتمالا عصبیه

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤