2733
2734

من تعلیمی میرم

قبلا ده جلسه رفتم ولی یه بار آزمون رو رد شدم . گفتم چند جلسه تعلیمی برم با یه راننده دیگه . کلی تخریبم کرد ، گفت از اونا میشی که فقط یه گواهینامه میگیرن رانندگی نمیکنن . کلی اعتماد به نفسمو گرفت . اصلا این حرفا رو زد اعصابم خورد شد هر چی میدونستم از یادم رفت . ولی من دوست دارم مسلط بشم رانندگی کنم 🥲 چون که مجبورم باید بتونم از پس خودم بربیام و مستقل بشم

ارباب شدی که رو به هر کس نزنم  

اره بابا 

سعی کن الان خوب یاد بگیری 

بعد از گواهینامه هم زیاد بشین 

همش به تجربه ست 

هیشکی از اول اونقدرا وارد نبوده 

بارون..مه..خاک خیس خورده..درخت..شمال..مصاحبت با آدمهای خوب..نوشتن..من از اینها لذت می‌برم. من ،خالی از عاطفه و خشم، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت ، بین بودن و نبودن.. نور تو بودی، کی منو از تو جدا کرد؟..
اره بابا  سعی کن الان خوب یاد بگیری  بعد از گواهینامه هم زیاد بشین  همش به تجربه س ...

کلی مسخره کرد که دخترا همینن دیر یاد میگیرن از این چرت و پرتا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین تو هر چقدر هم که مسلط نباشی بازم موقع آزمون سوتی زیاد میدی 

به خاطر استرس زیاد و اینکه ماشیناشون آنقدر داغونه که 

فقط باید سعی کنی استرس نداشته باشی 

اینکه دست فرمونت خوب بشه فقط باید تمرین کنی .باید ماشین زیر پات باشه تنها بری تو کوچه ها و خیابون  

2731

شوهرم وقتی میرفتم کلاس رانندگی هنوز شهری رو امتحان نداده بودم بهم میگفت تو رانندگیت افتضاحه استعدادت صفره هیچ وقتم راننده نمیشی ، ولی مربیم میگفت تو همون بار اول قبولی رانندگیت خیلی خوبه ، اخرم بار دوم قبول شدم ، هر سری با ماشین شوهرم میروندم کلی فحشم میداد بعد چن بار دیگه اصلا ایراد نمیگیره چون همه چیو یاد گرفتم

شوهرم وقتی میرفتم کلاس رانندگی هنوز شهری رو امتحان نداده بودم بهم میگفت تو رانندگیت افتضاحه استعدادت ...

خب همه چی به تمرین و تجربه س من بجز این چند جلسه که بینشم فاصله افتاده اصلا رانندگی نکردم 

آفرین . پس منم میتونم

همه همینن دیگه... اولش ناشی، و با تکرار و تمرین مسلط میشن 

منم همینطور بودم، اوایل که باهمسرم میرفتم تمرین فکر میکردم من هیچ وقت نمیتونم تو خیابون از اینور به اونور خیابون برم 🤦‍♀️ از کجا بدونم ماشین پشتی بهم راه داده که‌ مثلا برم چپ یا نه!! 

یا قبلش که هنوز آموزشگاه نرفته بودم، میخواستم دنده عوض کنم، باید به دنده نگاه میکردم 🤦‍♀️🤦‍♀️😅

الان به اون فکرا فقط میخندم... 

هررررچی بیشتر رانندگی کنی مسلط تری

2738
کلی مسخره کرد که دخترا همینن دیر یاد میگیرن از این چرت و پرتا 

دخترا احتیاط بیشتری میکنن 

پسرا بیخیال ترن ‌‌

هیچ توجهی به حرفاش نکن اگر زیاد روت تاثیر می‌ذاره عوضش کن با یکی دیگه برو کلاساتو 

بارون..مه..خاک خیس خورده..درخت..شمال..مصاحبت با آدمهای خوب..نوشتن..من از اینها لذت می‌برم. من ،خالی از عاطفه و خشم، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت ، بین بودن و نبودن.. نور تو بودی، کی منو از تو جدا کرد؟..
همه همینن دیگه... اولش ناشی، و با تکرار و تمرین مسلط میشن  منم همینطور بودم، اوایل که باهمسرم ...

اما سالهاست که بی هیچ مشکلی رانندگی میکنم.... 

اینا رو بهت گفتم که نگرانیت کم شه و بدونی منی که اوضاعم اونجوری بود، سالهاست کاملا مسلطم

به حرف اون مربی هیچ اهمیتی نده، خودت بهتر از هر کسی از توانایی‌های خودت آگاهی 

بله کاملا، من سال 87 گواهینامه گرفتم اما خیلی ساله که مسلطم ،نه اینکه تازه بعد 15 سال باشه.... 

ممنون از دلگرمیتون 

اونطوری نیستم که به خودم بی اعتماد باشم میدونم که میتونم مسلط بشم‌ ولی یه حرفایی موقع آموزش میزنن ادم قاطی میکنه اعتماد به نفسش میاد پایین اون لحظه خطاهاش بیشتر میشه 

دخترا احتیاط بیشتری میکنن  پسرا بیخیال ترن ‌‌ هیچ توجهی به حرفاش نکن اگر زیاد روت تاثیر می‌ذا ...

دقیقا . حرفاشو نشنیده میگیرم با انگیزه و پشتکار ادامه میدم 💪💪💪