2752
2734
عنوان

شکست عشقی و اینده و ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 4196 بازدید | 24 پست
دوران نامزدی رو واسه همین گذاشتن دیگه اگه طرف به دلت ننشست و دیدی نمیتونی دوسش داشته باشی ازدواج نکن باهاش
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
چقدر از جداییتون گذشته؟؟ توی ذهنت به واقعیت مجال بده اونوقت که منطقی فکر کنی دلیل تمام اتفاقات و ناراحتیا رو میبینی و میفهمی اونی که تو خیالته با واقعیت فرق داره!!! باید واقعیتو ببینی. باید منطقی فکر کنی دلیل اینکه ما انقدر سختی میکشیم اینه که جرات قبول حقیقتو نداریم. خودمم میگما. الان خیلی خیلییی بهترم. 6 ماهه حدا شدم در حد مرگگگگگ دوسش داشتم. میمردماااااا
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تا خواستگار داری بجنب عزیزم برای فراموشی اون قبلی هم به این فک کن که اگر آدم نامرد و عوضی نبود الان با تو بود پس بهتر که نیست فکر کن مرده والااا بچسب به زندگیت بابا
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
من تجربشو داشتم تا یکسال نتونستم ازدواج کنم تو اون یکسال یه خاستگار خیلی خوبو از دست دادم.اما بعده یکسال بفکر ازدواج افتادم اینبار خوبیش این بود که دیگه عاقل شده بودم دیدم به ازدواج فرق کرده بود با منطق انتخاب کردم نه عشق الانم از ازدواجم راضیم شوهرمو خیلییییی دوست دارم و گاهی که یاد اون مثلا عشقم میفتم عقم میگیره !!!
اگه فراموش نکنی و ازدواج کنی خیلی یرات سخت میشه مخصوصا اوایلش.. همه یادگاری هاشو بنداز دور.. برای خودت سرگرمی درست کن کم کم از ذهنت میره. به خواستگارات منطقی نگاه کن. ادمی که از هر لحاظ خوب باشه کم کم به دلت میشینه شک نکن.
عمرت هدر میدی برا کی تا خواستگار خوب داری اقدام کن اون نامرد حتی یک لحظه هم به تو فکر نمی کنه بعد تو نشستی به اون فکر میکنی و با اینده خودت بازی می کنی از بین خواستگارات اونی که بهتره انتخاب کن با وارد شدن یک فرد جدید خیلی راحت تر اون قبلی هم کامل از ذهنت پاک میشه اینده ات رو بخاطر کسی که هیچ ارزشی برا تو قایل نیست هدر نده همه هم مثل هم نیستن که میگی از مردا متنفر شدم اینا تفکرات خودت هست که داری به خودت القا می کنی و با اینکارت با اینده خودت بازی می کنی
اگه فراموش نکنی و ازدواج کنی خیلی یرات سخت میشه مخصوصا اوایلش.. همه یادگاری هاشو بنداز دور.. برای خو ...

عزیزم اینی که شما میگید یکم برای کسی که این شرایط رو داره سخته من خودم همین مشکل رو داشت و خیلی اذیت می شدم و نمی تونستم به کسی جز اون فکر کنم تا اینکه با معرفی دوستم رفتم پیش زهرا امام و با چند جلسه صحبت کردن خوب شدم خداخیرش بده واقعا روانشناس خوبیه