2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم منم د رحال اقدامم و ماههای اول همش نامنظم بود گفت دکتر تا 10 روز طبیعیه
که تاریخش عقب یا جلو بشه

اما اگه خونریزیت کمه . فقط 1-2 روزه برو دکتر سونو داخلی

لک لانه گزینی مربوط به ماههای اول بارداریه که سلول تخم خودشو می چسبونه به دیواره رحم و تو بعضی افراد لکه بینی داره
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
یا خونریزی ناشی از لانه گزینه بوده یا خونریزی ناشی از لکه گذاری

منم هم تو تخمک گذاریم اینطوری شدم هم تو لانه گزینی
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
سلام اره ممکنه باردار باشی منم اینطوری دم فک کردم پری شدم اعصابم داغون شد حتی بی بی چک هم منفی شد اما باردار دم اونا لک لانه گزینی ان حتی من ترشحات خونی داشتم

تیغ روزگار
شاهرگ “کلامم” را
چنان بریده ، که سکوتم
“بند” نمی آید !
2706