2737
2734

سلام

من 6 ساله ازدواج کردم با تحصیلاتی که داشتم دوست داشتم شاغل باشم و تو اجتماع مفید باشه خلاصه تو این مدت پا ب پای همسرم باهم کار کردیم و برای زندگیمونو تلاش کردیم و به کسی فرصت دخالت ندادیم.

الان شرایط بچه دار شدن رو دارم ولی یه مقداری تنبلی تخمدان دارم که در حال درمان و اقدام به بارداریم.

همه اینا رو گفتم تا اینجا برسم که هرکی بهم زنگ میزنه حرفو میکشه به بچه دار شدن هرکی می بینه از خودم و اطرافیانم میپرسه فلانی هنوز بچه نداره، چندساله ازدواج کرده نره سرکار بچه بیاره.

الان ب جای رسیدم که دلم نمیخواد با کسی از دوست و فامیل ارتباط بگیرم خیلی حس بدی دارم که ایشالله ماشالله کنن واسه بچه دار شدنم.

شما تا حالا این شرایط رو داشتید؟

خدایا عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله یکی دوبار با خنده جواب قاطع و کوبنده دادم دیگه ساکت شدن ،مثلا جمع بوده گفتم اصلا از فضولی خوشم نمیاد مثلا ب کسی بگم کی ازدواج میکنی کی میری سرکار و ارتباطم و کلا باهاشون محدود کردم همه مردم همینن فکر نکن فقط فامیل شما بعد مرگ هم پشتمون حرف هست 

اره منم شرایط تو رو دارم فقط داستانمون متفاوته من چاقم و هرجا میرم میگن عه فلان کن لاغر شی نمیخوای لاغر شی ؟؟فلان کن بهمان خیلی ناراحتم و باعث شد گوشه گیر بشم و الان اضطراب اجتماعی گرفتم 

اصلا برات مهم نباشن خودشون سه تا سه تا اوردن میخوان مثلشون باشی 

۹۲کیلو(زمستون۱۴۰۱)...۹۰کیلو(۲۱فروردین۱۴۰۲)...۸۴کیلو(۱۴۰۲/۲/۱۴).....هدف اینده در عرض ۳ هفته تا یک ماه:وزنِ زیر ۸۰ کیلو......تونستممم💪🫀۷۹/۹۰۰(۴خرداد۱۴۰۲) ...۷۸ کیلو در ۳۱ خرداد...هدف بعدی رسیدن به وزن ۷۵ کیلو در ۳۱تیر(ورزش از نیمه دوم ماه)جااانن بهش رسیدددمممم۷۵کیلووو😍😍😍
خیلی زیاد ، بخصوص قدیم ، الان این دخالت ها در شهرهای بزرگ کمتر شده.  

آره کمتر شده

ولی یه عمه دارم خیلی دوسش دارم ولی جدید همش دعا میکنه خدا حاجت دلتو بده میگه بچه بیار 

ولی هربار میگه من غم دلمو میگیره 

تصمیم گرفتم دیگه تلفنی باهاش حرف نزنم

خدایا عاشقتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11378019/%d8%a7%d9%88%d9%86%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%a7%d9%82%d8%af%d8%a7%d9%85-%d9%87%d8%b3%d8%aa%db%8c%d9%86-%d9%88-%d8%aa%d9%86%d8%a8%d9%84%db%8c-%d8%aa%d8%ae%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d8%af-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9%d9%85-%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%85%d9%87%d9%85-%d9%87%d8%b3%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%aa-%d8%a8%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c

2740
خواهرم پنج ساله عروسی کرده  همون سال اول  باردار شد سقط کرد بخاطر دلایل زیاد....  ا ...

برا من و خواهرت و همه منتظرا دعا میکنی زودتر مادر بشیم و از زخم زبونا دور بشیم

خدایا عاشقتم
میگن دیگ مردن خیلی فضولن  تو هم اگ دوستداری سعی کن درمان کنی بچه دار بشی تنبلی تخمدان داری اص ...

ممنونم عزیزم

اتفاقا پیج فلورا تاجیک رو دنبال میکنم

خدایا عاشقتم
تو که الان وزنت خوبه

اره ولی هنوز نسبت به اطرافیانم چاقم  اونا همه شون ۴۰ ..۴۵ وقتی میبیننم انگار غول دوسر دیدن😒😏

۹۲کیلو(زمستون۱۴۰۱)...۹۰کیلو(۲۱فروردین۱۴۰۲)...۸۴کیلو(۱۴۰۲/۲/۱۴).....هدف اینده در عرض ۳ هفته تا یک ماه:وزنِ زیر ۸۰ کیلو......تونستممم💪🫀۷۹/۹۰۰(۴خرداد۱۴۰۲) ...۷۸ کیلو در ۳۱ خرداد...هدف بعدی رسیدن به وزن ۷۵ کیلو در ۳۱تیر(ورزش از نیمه دوم ماه)جااانن بهش رسیدددمممم۷۵کیلووو😍😍😍
آره کمتر شده ولی یه عمه دارم خیلی دوسش دارم ولی جدید همش دعا میکنه خدا حاجت دلتو بده میگه بچه بیار& ...

از رو دلسوزی میگه ولی نمیدونه باید خودش رو بزاره جای تو و بفهمه بیشتر داره ناراحتت میکنه. 

2706