2752
2734
عنوان

بی بی چک مثبت ،آزمایش خون منفی، خونریزی غافلگیرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 67592 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستای عزیزم.من همین الان عضو شدم.البته قبلش یهچند باری اومدمو فقط خوندم مطالب رو.خواستم بهتون بگم فقط به خدا بسپرین و اصلا به بارداری فکر نکنین. من تخمدان پلی کیستیک شدید داشتم و 2 ماهه اقدام داشتم برا بارداری.درست تو ماهی که سونو گرافی دادم و تخمک غالب نداشتم اصلا و دکتر بهم قرص محرک داد و گفت که بعد از پریودی بخورم برا تخمک گذاری اما هر چی منتظر موندم پریود نشدم. بیبی چک گذاشتم دیدم مثبته ولی بازم گفتم حتما اشتباهه.یه هفته بعد دیدم بازم پریود نشدم رفتم سونو دادم دیدم گفت جنین 6 هفته ای داری. خودم اصلا فکرشم نمی کردم. خواستم بگم دکتراتونو برین، داروهاتونو بخورین، اما بیخیال باشین و بسپرین به خدا. خودش میدونه کی بده.

عزیزم باردار بودین اون ماه؟

نه گلم الان باردارم11 هفته تمام. اون ماه اشتباه میکردم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
نه گلم الان باردارم11 هفته تمام. اون ماه اشتباه میکردم

خدارو شکر عزیزم تبریک میگم 

اون ماه چندتا بیبی گذاشتین مثبت شد؟منم 5فروردین موعدم بود بیبی گذاشتم درجا مثبت شد ازین نواریا بود فرداش آز دادم منفی شد

کلی خورد تو ذوقم فرداش دوباره بیبی گذاشتم منفی شدو بعدش پری اومد

خواهش میکنم برای مامان شدنم یک صلوات بفرستین....
خدارو شکر عزیزم تبریک میگم  اون ماه چندتا بیبی گذاشتین مثبت شد؟منم 5فروردین موعدم بود بیبی گذا ...

مرسی مچکرم. 

من یه دونه مدیکور گذاشتم مثبت شد. ولی ازمایشام منفی میشد. اینبارم1دونه گذاشتم مثبت شد3روزبعدش آز دادم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
آمپول نزدین؟؟ دیگه آز ندادین؟؟

نه نزدم کلا3باراز دادم منفی بود28دی پریود شدم والان باردارم

سلام نظراتونو خوندم نا امید شدم ینی بی بی مثبت باشه بازم ممکنه باردار نباشی  

من امروز موعدم بود بی بیم مثبت شد اولش یکم خوشحال شدم حالا باز ناامید شدم خدایا...

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم

سلام میشه لطفا جوابمو بدین خانوما؟؟؟

من  ۲۳ و ۲۴ سیکلم بی بی چک گذاشتم ک یک خطش پر رنگ و یکیش هاله ی کم رنگ بود هر دوتا بی بی چکم  همون روز ۲۴ سیکلم ازمایش خون دادم ک جوابش منفی شد  امکانش هست بی بی چکام کاذب باشه یا این ک ازمایش خون زود دادم ؟ من امپوا اچ سی جی هم ۱۵ سیکلم زدم ....الان درد کمر سر درد و درد زیر دل که هی میگیره هی ول میکنه خستگی سر گیجه حالت تهوع ترشح دارم ک الان دو روزه ترشحم زرده ... میشه راهنماییم کنین ک ایا باردارم یا نه؟؟؟ لطفااااا

سلام خوبین 

خانوما من 24 روز پری عقب افتاد تو این مدت دوتا چک بیبی مارک مدیکور گزاشتم خیلی کمرنگ مثبت شدن اما از مارک دیگه گزاشتم منفی شد آزمم امروز منفی شد

کسی مث من این مشکل و داشته آیا بازم امید وار باشم!؟؟؟؟؟؟ 

2706