2733
2734
برای من تو اکثر جدولا میگه پسره ولی تست نمک میگه دختره از اونجایی که بچه اولم دختره دوست دارم اینیکی پسر باشه حالا برای شما درست بوده آیا؟؟؟؟؟؟
زندگی رود روان است روان میگذرد چه بخواهی چه نخواهی زمان میگذرد
واسه من درست بود البته دوتا جدول تو نت هست اونی که جدول میلادی هست درسته وگرنه اون که تاریخ پری میدی نرم افزار غلطه بعضی جاهاش با اون جدول مغایره
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی هیچکس تجربه ای در این مورد نداشته؟؟؟؟؟منکه خیلی ازش شنیدم میخواستم که شماها از تجربیاتتون بگین ببینم درسته یا نه
یه نخ بلند برمیداری با یه سزن یا مداد مدادو میبندی به نخ نخو با یه دستت میگیری یه دستتم زیر مداد باشه اون قسمتی که نبضت میزنه پایین مچ هر دو دست کاملن بیحرکت اگه اول نخه وایمیسه بعد حرکت میکنه اگه عمودی رفت پسره افقی رفت دختره
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک
رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایندفه جنسیتش بیشتر از بارداریه اول برام مهمه آخه همسری میگه دوتا بچه دیگه اتمام بچه داریه برای همین خیلی دلم میخواد پسر باشه
آهان اولیش باید افقی بره چون تو بک دختر داری حتی سقطایی هم که داشتی اونا رو هم حساب میکنه بعدش اینی که الان حامله ای
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک