2737
2734

مثلا کلیتش رو میدونم.

ولی شغلارو نمیدونم ک چیکار میکنن

وکلمات بازی مث استعلام تارگت رای و..

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زدم نفهمیدم

تارگت ینی هدف.استعلام ینی ی چیزی مث استعلام ماشین مثلا!اینم میگه کیا مردن کیا شهروندن و اینا

بهم گفت:«تو خوشت میاد از دیگران مراقبت کنی چون اون بخشی از وجود خودت رو التیام می‌ده که نیاز داشت یکی ازت مراقبت کنه ولی نشد!» ⁦:)
2728
2738
منم بلدم حیف اینجا کسی نی بازی کنیم .مهر بشه بریم دانشگاه باز هر شب نقد کیف میده. یه اکیپ مافیا هم ن ...

اره خیلی سرگرمیه عالیه

تو تلخی بعضی حرفا میشه غرق شد🖤🖤خدا هم وا دلم قهره موعه بو بت پرست امشو...

تارگت یعنی مظنونش رو معرفی می‌کنه 

استعلام رو جان سخت میگیره دوبارهم بیشتر نمیتونه اینکاررو انجام بده برای اینکه بفهمه چه مهره هایی ازبازی خارج شدن وچه کسانی موندن ونقش هاشون چیه

جاهایی که نمیدونی بپرس برات توضیح بدم

مثلا جان سخت دکتر روانشناس اینا کلا چند تان؟

همه حتما یچیزی هستن؟شهروند و مافیای ساده نداریم؟چند تا ساده دارن؟کلااگ تعداد کم باشع کدوما واجبن ک حتما باشن توبازی؟و وظیفه هرکدوم چیه و توکدوم گروهن

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
قربان شما .اطلاعات اشتباه میدی خو

از این به بعد هم لطف کن خودت اطلاعات درست بده

بهم گفت:«تو خوشت میاد از دیگران مراقبت کنی چون اون بخشی از وجود خودت رو التیام می‌ده که نیاز داشت یکی ازت مراقبت کنه ولی نشد!» ⁦:)