2737
2739
عنوان

اشپزی*کیک*دسر*انواع سالادها*نهارخوشمزه*شام بامزه*ژله*شیرینی

| مشاهده متن کامل بحث + 598133 بازدید | 5782 پست
خودم به کلاپ کالباس، الویه ، سالاد ماکارونی و کشک بادمجون فکر کردم ولی فکر می کنم خوب نباشه یا کم باشه

نمی دونم دلم می خواست بهتر از اینا باشه
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دسر...ژله بذار...برش بده بذار رو کاغذ مافین مثل شیرینی تر می شه...ردیف ردیف رنگی بذار که راحت باشه

غذاهم...بنظرم سالاد روسی بذار(الویه) ساندویچ کن...تو نون باگت کوچیک...که اگه کسی خواست دوتا بخوره...

هم مناسب بچه هاس هم بزرگا...می تونی بسته بندی با کاغذ گراف بکنی روبان ببندی که لوکس بشه

کلاب ساندویچ خودت هم خوبه..کشک بادمجونم خوبه دیگه ...می خوای چکار کنی

یه ماکارونی پیچ پیچی هم بذار..کمی..که رنگ و لعابشو زیادکنی
lمن واسه پسرم فقط بچه ها رادعوت کردم وساندویچ مرغ دادم ولی اگه بزرگترها هم بودند میخواستم جوجه باسیخ چوبی درست کنم باپاستاودسرهم ژله وکارامل(البته ژله بلوبری بذار رویش راباپاستیل ماهی وسنگهای کاکائویی تزیین کن شکل دریا بشه اگه الویه هم میذاری تونان باگت کوچیک بذار شکل مارتو سینی تزیین کن عکسهاش رادارم بلد نیستم واست بذارم
2728
طرز تهیه زیتون پرورده مامان پارسا :

زیتون بدون هسته که حتما بدون هسته چند ساعتی تو آب خیس میکنم تا تلخی زیادیش گرفته بشه اگه زیتونو خوردینو دیدین از تلخیش خوشتون میاد لازم نیست خیس کنین ....اما اگه داشتین خیس میکردین بدون هسته باشه چون با هسته بازم تلخیش میمونه

1 عدد پیاز کوچک رو رنده زدم
با 1 قاشق غ ربع انار
و نصف لیوان آب انار
و کلپر آسیاب شده به مقدار دلخواه
نعناع خشک ( اگر سبزی تازه بود کمی نعناع و چوچاق رو آسیاب میکنم ..

همه مواد رومخلوط میکنم خوب هم میزنم بعد زیتون رو اضافه میکنم ....و آخر کار برای زیبایی دونه های انارترش میریزم روش
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
سیب زمینی رومیزاری اب بز بشه تو ابش نمک میریزی که وقتی بخت باز نشه
وقتی بخت بوستشو میگیری و با قاشق چای خوری توش و خالی میکنی
بعد مواد زیرو ک باهم تفت دادیمیریزی توش که عبارتند تر پیاز نگینی گوشت یا سوسیس و فلفل دلمه ایی
و پودر اویشن و جعفری خشک رو میریزی توش
بعد دست اخر پنیر پیتزا میرزی روش وقتی پنیر پیتزا روش هم سیب زمیی ها سرده هم مواد داخلش
در نیتجه باید بزاری مایکروفر یه حرارتی بخوره و پنیر اب بشه
با سس سرو میشه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
ممنونم ازتون دوستان خوبم

مامان دیبا جون کاغذ مافین چیه ، چطور تهیه کنم؟
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .
2738

8 نکته در آشپزخانه تان که شما را حرفه ای تر می کند !

1- برای رفع بوی بد سیر و پیاز از دستتان، ‌آن‌ها را به یک ظرف استیل بمالید. ظرف استیل بوی بد سیر و پیاز را به خود جذب خواهد کرد. دانه‌های تازه قهوه نیز می‌تواند بوی بد را از دستان شما دور کند.

2 - برای پیشگیری از شکسته شدن تخم‌مرغ هنگام جوشیدن، کمی نمک روی پوسته تخم‌مرغ بپاشید.

3- رای رفع جرم از کتری ، درون آن، مخلوط نیمی از آب و نیمی سرکه ریخته بجوشانید سپس آن را خالی کنید.

4 - برای حفظ تردی سالاد و سبزیجات مانند کاهو آن را کاملا خشک کنید، سپس روغن یا سس را به آن اضافه کنید.

5- اگر برنجتان بوی سوختگی به خود گرفته، روی برنج به مدت 10 - 5 دقیقه چند تکه نان قرار دهید تا بوی سوختگی را به خود جذب کند. فقط مراقب باشید هنگام کشیدن غذا در بشقاب، برنج‌های سوخته ته قابلمه را استفاده نکنید.

6 - خمیر دندان ، پاک کننده خوبی برای ظروف نقره‌ای است.

7 - اگر سوپی که پخته‌اید خیلی چرب شده ، یک تکه یخ درون آن بیاندازید با این کار یخ، چربی‌ها را به خود جذب می‌کند. با قاشق چربی‌ها را بیرون بریزید.

8- پس از جوشیدن پاستا یا سیب زمینی ، آب آن‌ها را دور نریزید بلکه بگذارید خنک شود سپس با آن گیاهان خود را آبیاری کنید، درون این آب مواد مغذی وجود دارد که گیاهان عاشق آن هستند.
[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مشتی ز خاک برمیدارم...
شاید این همان نیمه گمشده من باشد که خدا یادش رفته خلقش کند! [smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
من بادمجون شکم پر رو اینجوری درست میکنم

بادمجون درسته رو یه برش وسطش میزنم سرخ میکنم بعد پیاز رو با گوشت چرخ کرده و فلفل دلمه و گردو و ادویه و نمک اینا سرخ میکنم میریزم لابلای بادمجون

تو یه تابه پیازو سرخ میکنم یکم گوجه میریزم اب میکنم روش و بادمجونا رو میچینم تو میذارم باهم پخته بشن

یمه مدلشم هست که بهش میگن گراتن بادمجون که روش پنیر میریزی میذاری تو فر تا پخته بشه

نهال
به به بادمجون شکم پر حتما تست میکنم
دستتون درد نکنه
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
خورش کنگر اناهید:::

بعد از اینکه گوشت تفت دادی کنگر که اندازه خلال سیب زمینی بریدی داخلش میریزی و خوب تفت میدی بعدش گوجه رنده شده اضافه می کنی و اب جوش و خوب میزاری خورش جا بیفته
خورش کنگر متین::

بعد از پا کردن و ریز کردن . خوب سرخش می کنم بعر با آبگوشت می ذارم بپزه . حتما رب و زعفران و آبلیمو بزن و نسبت زعفران بیشتر از رب هستش نوش جان
2706