2752
2734
سلام. همسرم پذیرش گرفته برای دکترا از فرانسه. یه سوال هزینه زندگی تو اروپا الان ماهیانه چقدر درمیاد؟؟؟؟
ببین من جوابت رو نمیدونم ولی شهر به شهر هزینه های زندگی فرق داره ما هم داریم میریم ایتالیا . دانشگاهی که میرم انگلیسی زبان هست..استادم خیلی باهام راه میاد خیلی کمکم میکنه. بیشتر اطلاعات رو از اون گرفتم.
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کشورهای مختلف فرق داره ولی معمولا حقوقی که برای یک دانشجوی دکترا میدهند کفاف زندگی خانوادگی معمولی رو میده
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
توی سوئد شش هزار کرون در ماه ب ای هر نفر هست تقریبا که میشه دو میلیون و پانصد البته همه ی هزینه ها دیگه شامل مسکن و سفر و ...
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
دک هزار پانصد دلار حقوق رایج دانشجوی دکترا توی کشورهای مختلف هست. و کفاف میده ولی به پس انداز نمیرسه
پناه جون فرصت مطالعاتیه6 ماه. ما چون حقوقمون به ریال هست باید خیلی بررسی میکردم.
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
راه سختیه. ولی به تجربه اش می ارزه. بستگی به دید خودت داره. سعی کن از اول با خوشحالی بری و به دید یه فرصت خوب نگاه کنی و هم لذت ببری و هم پیشرفت کنی. اگر بخوای سخت بگیری و دمساز وابستگی و اینا بزنی بهت خیلی سخت میگذره
اگه سایت اپلای بورد برات سخته بگو کدوم دانشگاه میری من اطلاعاتشو برات بزارم
2706