2752
2734
عنوان

خیانت

6457 بازدید | 193 پست

امروز فهمیدم شوهرم صیغه کرده کلی دعوا داد بیداد کردیم اخرش گفت اررره زن گرفتم زنگ زد ب زنه صداش زد رو بلندگو 😭😭😭😭😭 میگفت بیا زنم میخاد صداتو بشنوه اونم هی اسم شوهرم صدا میزد مبگفت ولش کن اون زن هرزه رو. چرا لال شده صداش در نمیاد شوهرم اومد با لقد زد ب کمرم من جیغ زدم گفت شنیدی اینم صداش. گوشی رو داد ب دخترم گفت بیا با مامان حرف بزن ...بچه ها قرص انداختم از همون قرص های خودش ترامادول خوردم کل بسته رو انداختم دیگ هیچی واسم مهم نیس فقط دعا کنید بمیرم من از همه کمک خواستم از تگ تگ خانوادم از بهزیستی هیچکس کمکم نگرد اخرین راهم مرگگگ دعا کنید ناقص نشم فقط تموم کنم خلاص بشم این تاپیک هم میزنم اگ پلیس خواست بدونه علت مرگمو خدافظ

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  

وای

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تاپیک جنجالی ای زدی، تو فیلمای صداوسیما هم قفله

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

این جنونگری ها چیه 

تو ی مادری

حق خودکشی نداری 

به اینده دخترت فک نکردی 

گوربابای اون شوهر و هرزش

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
آفرین راحتش کردی عشق و حالشو کنه همه هم میگن زنش روانی بود خودکشی کرد 

همه بگن مهم نیس فقط دعا کنید ناقص نشم فقط جونم بگیره تموم بشه

این جنونگری ها چیه  تو ی مادری حق خودکشی نداری  به اینده دخترت فک نکردی  گوربابای ...

میگ مهریه ات ببخش طلاقت بدم یا همیجور اذیتت میکنم منم جایی واس رفتن ندارم

همه بگن مهم نیس فقط دعا کنید ناقص نشم فقط جونم بگیره تموم بشه

الان چیکار کردی واقعا چیزی خوردی؟

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!