2752
2734

درسته بازی خوبه ولی ن با قلب یکی من تورو آرزو کردم خدا دادت ب اون یکی همه میگن تو باعشقت بی رحمی من درد دارم اصن شما نمیفهمین:) 

به نام خدای رنگین کمان:) بارون اومد و یادم داد^ بچه ها نخندینا! یلدا:) 

میگم بچه عاشق شده 

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

میخندم اگه سنش بین ۱۲ تا ۲۰ باشه 

چون شکست های چسکی عشقه 😂😂

تو جوشن کبیر خوندیم یا کریم الصفح میدونی یعنی چی؟ یعنی خدا یه جوری میبخشه و فراموش میکنه که انگار بنده اصن خطایی نکرده😍، نه مث ما که اگه ببخشیم هیچوقت یادمون نمیره و تو نگاه و برخوردمون هم معلومه🍃خوشبختی یعنی: واقف بودن به اینکه هر چه داریم از رحمت خداست و هر چه نداریم از حکمت خدا احساس خوشبختی یعنی همین خوشبختی رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست💪🥀Nothing is permanent in this world, not even our troublesهیچ چیزی در دنیا ماندگار نیست؛ حتی مشکلاتمان ..😌👌🏻 یه دختر ۲۱ ساله ام که عاشق موسیقی 🎼طبیعت🏕️ و اشعار حافظ شیرازی هستم 💌 گاهی مدرس ومترجم زبان انگلیسی و کمی خوشنویس 🤭 عاشق ورزش 😍 اهل شادی و رقص 💃 در عین حال قاری و حافظ قرآن 📖درحال پیشرفت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهنگه دگ من بچه بودم کلی اهنگ شکست عشقی گوش میدادم گریه هم میکردم باهاشون هیجی هم نبودا تو زندگیم ...

😂 جررر

به نام خدای رنگین کمان:) بارون اومد و یادم داد^ بچه ها نخندینا! یلدا:) 

منم گاهی از این آهنگا گوش میدم ولی اصلا با کسی رابطه نداشتم که جدایی داشته باشم 

لطفا اگه حس ششم یا ف ال گیری امضای منو می بینه بگه کی می بینمش 🥺🙏 امیدوارم کسی که منو ذره ای هم دوست داشته باشه خدا بهش سلامتی و پول فراوان هدیه کنه 😁 در نا امیدی بسی امید است چون خدای من خدای مهربان و معجزه است 😍درسته خیلی گناهکاریم اما خدایا همه ما دلمون به نعمت ها و لطف شما خوشه 💝 ارادت خاصی به امام حسین دارم و آرزومه روز مرگم تو ماه محرم باشه 🙂 برای خیلی هاتون صلوات می فرستم شما هم تو دعا کردناتون من ِدختری دلتنگ رو یاد کنید مرسی🥰

هیچی

چون من اهنگ دپ گوش میدم ولی هیچیم نیست 

پس بچمم عین خودم خودآزاره

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

با شناختی که از خودم دارم صد در صد می شینم پشت دراتاقش زار می زنم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤