2752
2734
عنوان

لاپاراسکوپی اندومتریوز در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 21 پست
من برم نماز،سوالی داشتی بعد جواب میدم.

برو عزیزم.. نوبت روح الامین رو بگیرم شنبه بعد ببینم چی میگه ممکنه تشخیصش عمل نباشه اصلا .. هرچند گرفتن نوبت خیلی سخته .. ولی چاره ای ندارم ... نمیدونم عمل اندومتریوز رو میشه رفت پیش جراح های متخصص یا حتما باید پزشک زنان باشه؟

برو عزیزم.. نوبت روح الامین رو بگیرم شنبه بعد ببینم چی میگه ممکنه تشخیصش عمل نباشه اصلا .. هرچند گرف ...

احتمالا اول برات ازمایشCa125و سونو مینویسه،اونو نمیدونم.

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره،من چندساله درگیرم. یه مدت ویزان میخوردم،یه مدت داینوژست،دروسبلین،آمپول دیفرلین،آمپول واریوپیتیل. ...

سلام عزیزم

اگر قصد داشتی عمل نکنید و با داروهای گیاهی درمان بشید میتونم کمکتون کنم بهم درخواست بدید تا راهنمایی تون کنم  مطمئن باشید پشیمون نمیشید