2737
2734

واقعا نمیدونم چیکار کنم کمرو هم هستم؛ اونا که تجربه دارند تو محیط کاری جز کارتون هست؟میخوام بهش بگم که جز کارم نیست میترسم منو بیرون کنه-_-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اونایی که از ترس از دست دادن کار سالها بدترین شرایط رو تحمل میکنن همیشه درجا میزنن.

امروز اگه حرفشو گوش کردی فردا توقعش بیشتر میشه و هر روز یه خواسته جدید ازت داره

در کل گربه را دم حجله بکش. تو محیطهای کاری من سرپرست بودم و کارهای سخت همیشه به اونایی داده میشد که حرف گوش کن تر بودن. کارفرما حوصله کل کل با اونایی که غد بودند نداشت و به اونا کار سخت نمیداد

ما تو کار تولید مواد غذایی بودیم

خانم بود مثل میگ میگ کار میکرد و به این دلیل لباسش همیشه کثیف تر از بقیه بود و خانم هم بود چون کارش راحت بود لباسش تمیز بود و به خودش میرسید و کارفرما به دومی بیشتر احترام میذاشت. با این که طرف یه بار وسط دعوا هرچی حرف زشت از دهانش در اومد بار کارفرما کرد باز کارفرما باهاش میگفت و میخندید اما جواب سلام اولی را هم با اکراه میداد

اکثر کارفرماها به اونی احترام میذارن که میدونن اگه احترام نذارن طرف میره رو مخشون نه اونی که لایق احترامه

حتی اگه کارتو از دست دادی زیر بار هر شرایطی نرو

ملا تو مکتب به شاگرد گفت بگو الف گفت نمیگم. هر چی اصرار کرد نگفت آخرش گفت یه الف گفتن چقدر سخته؟ بگو و برو خونه

شاگرد گفت یه الف گفتن راحته اما تو فقط یه الف گفتن از من نمیخوای. الان میگی فقط یه الف بگو بعدا بقیه حروف الفبا رو هم اضافه میکنی و بعد میگی کلمه بساز و جمله بساز و انشا بگو و...

همین اول نمیگم الف و راحت😆

2740