2733
2734
دچار عزیز خیلی ناراحت شدم،،،فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه خیلی سخته ولی دوباره شروع کن حتما برو علت سقط را مشخص کنن دوست من بعد از چند سال انتظار و 5 تا سقط وقتی آزمایش داد فقط با یه قرص خداروشکر مشکلش حل شد ایشالا زود باردار میشی و نی نی برات میمونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام ،اینجا کی ترشح و اسهال داره منکه از همون اول ترشح داشتم دیروزم بجور اسهال شده بودم خیلی نگرانم کرد
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
دچار امپول استفاده نمیکردی ؟؟؟
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
نیلوفر جان! ممنونم ازت، کاشکی خدا صدات رو بشنوه! فائزه جان، خدا از دهنت بشنوه، برام دعا کن! این ماه به شدت امیدوارم! مرضیه عزیزم، اسمت، ملقب به خانم فاطمه ی زهراس، عزیزم، متوسل شو به ایشون، ان شاءالله که بچه ات صحیح و سالم به دنیا میاد! ان شاء الله یاسین خانوم، گلم، برات تو هم از صمیم قلب میخوام که بچه ات صحیح و سالم به دنیا بیاد و توی بغلت دستای کوچولوش رو حس کنی! ان شاء الله ماهشید خانوم، چقدر خوشحالم که صدای قلب نی نیت رو شنیدی! خدا رو صد هزار مرتبه شکر! خانوم، واسه من و ترمه و همه ی منتظرا هم دعا کن که چنین روزی رو درک کنیم! الهی آمین! سیمین جان! امیدوارم خدا خودش این بار نظر لطفش رو شامل حالت کنه و بچه ات برات بمونه و با شادی به دنیا بیاریش! خانومی، فاصله ی سقط هات چقدر بوده، عزیزم؟
و تنها او فرمان میدهد که موجود باش و بی درنگ موجود میشود.
خدایا!
منتظر فرمانت هستم.
فاىزه نمیتونم وارد بشم اسم تاپیکت دقیق چیه؟
سلام دوستیا. تامیک جدید باز نمیشه چرا؟ دل من جان فدات بشم.الهی به حق این روزای عزیزی که در پیش داریم خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه وقلب نی نی هاشون تا صدسالگی مثل ساعت براشون کار کنه.الهی آمین
💖💖💖💖خدا جوووووووووووونم شکرت که هوامو داری💖💖💖💖
2706