2733
2734
عنوان

بچه ها موافقین بیاین برای همدیگه ایت الکرسی بخونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 78 بازدید | 40 پست
بچه ها من روزی یه بار این تاپیکو میزنم
تا تعداد بیشتری از دوستان بیان تا واسه همدیگه دعا کنیم هر روزم به ترتیب برای یه دوست تاپیک میزنم اگه به هر دلیلی نتونستم تاپیک بزنم هر کدومتون تونستین تاپیک بزنین
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
سلام دوستان. واسه تک تکتون آیت الکرسی خوندم و از ته قلبم دعا کردم ان شاءالله به آرزوهای قشنگتون برسین و آرامش الهی داشته باشید. لطفا برای من هم بخونید و از خدا بخواین حاجت دلم که رسیدن به عشقم و خوشبختی در کنارش هست رد بهم بده. میگن اگه با زبونی دعا کنید که باهاش گناه نکردین مستجاب میشه. لطفا از ته دل دعا کنین خدا خودش کمکم کنه که جز اون امیدم به کسی نیست
خدایا خیلی دوست دارم شکرت❤❤❤
میشه برای منم بخونید خدا حاجت رواتون کنه من بشدت. دلتنگ و تنها و نیازمند یه معجزه
خدا به قلب مهربونتون ببخشه
خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردان تا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . .آمین🙏
2731
دوستان برای هر کسی که ایت الکرسی خوندین اسمشو لایک کنین اون گوشه شکل قلبو بزنین
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
عزیزان واسه شفای محمد کوچولوی من دعا کنید،به دعاتون خیلییییییییی احتیاج دارم،اگه بتونم واسه تک تکتون میخونم.😢😢
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ» 
التماس دعا بچه های عزییییییییییز........ان شا اله همه تون حاجت روا شین.....
میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش
2706