2733
2771
عنوان

تعیین جنسیت با حلقه ابن سینا

929 بازدید | 29 پست

بچه ها تعیین جنسیت به روش ابن سینا چقد درسته؟

من رو شکمم میگیرم دایره ای میچرخه 

رو نبض دست راستم میگیرم، اولش خطی عمود بر راستای دستم بعدش دایره ای بعدش در راستای دست و تمام

کسی بلده؟ درست در میاد؟

واسه من و شوهرم درست یود.واسع هر دو تا مون اومد اول اول دختر بعد پسر.قبل بچه دار شدن گرفتیم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

من با یه نخ و حلقه طلا گرفتم روی نبض

الان یادم نمیاد دقیق دایره پسر بود یا دختر

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
من با یه نخ و حلقه طلا گرفتم روی نبض الان یادم نمیاد دقیق دایره پسر بود یا دختر

همون دیگه

یکی میگه دایره بچرخه پسره

یکی میگه دایره دختره

همشونم معتقدن درسته و تو فامیل امتحان کردن😂

بدتر گیج شدم

همون دیگه یکی میگه دایره بچرخه پسره یکی میگه دایره دختره همشونم معتقدن درسته و تو فامیل امتحان کر ...

اون موقع ها یه تاپیک کامل واسه همچین چیزی بود یادش به خیر

ببین میتونی واسه مادرت امتحان کنی

2706