2733
2734
عنوان

کل دعواهای من و نامزد سابقم سر پزشک نبودن من بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2534 بازدید | 76 پست

اونی که پولداره دنبال دکتر نمیره چون اون همه شیفت یا سختی کار خود دکترا رو هم خسته میکنه چه برسه شوهرشونو

پولداره دنبال کسیه که خوب بهش رسیدگی کنه

نامزد سابق شما احتمالا فقط عقده ای بوده

حالا مگه دختر دکتر چه چیز خاصیه تو همین سایت کلی دختر پزشک هست که به کارمند بانکم راضین و براشون نمی ...

واااا این چه حرفیه پزشک کلی پرستیژ داره خوشکلی ک افتخار نداره این تحصیلات بالا و سواد هسدکه ارزشمنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پول داشت ولی شعور نداشته  اعتمادبه نفس توروهم داغون کرده انقدر خودتو کم میبینی

خودمو کم نمیبینم اینجا بد متوجه منظورم شدن 

اتفاقا همیشه میگف فرض کن تو هم پزشکی قبول شی میشهی یه دختر تک که هممه چیزت کامله  خب من خودم درس خوندنو دوس داشتم اونم هلم میداد وگرنه روزای اول اصن چیزی نمیگف 

وقتی به هدفم رسیدم این آهنگو با صدای خودم استوری میکنم 😎امشب دلم میخواد تا فردا مِی بنوشم من ،زیباترین جامه هایم را بپوشم من😊😍با شوق بی حد باغچه هایمان را صفا دادم 💃امشب تا میشد گل توی گلدون جا دادم ،بعد از جدایی ها، آن بیوفایی هااااا فرداااا تو می آییییی تو می آییییی😍😍😍😍😍😍😍از خونه ما ناامیدی ها سفر کردهههه😍😭گویا دعاهایِ منِ خسته اثر کرده😭😭من لحظه هارا میشارم تا رسد فرداآن لحظه های خوب در آغوش گرفتن را بعد از گسستن ها آن دلشکستن هااا فردا تو می آیی😍😍😍

خودش پزشک بود ؟ 

چقدر بده که آدم بخواد آرزوهاش رو کس دیگه ای برآورده کنه ، یه جور حس ناتوانی به آدم دست میده

لطفا درخواست دوستی ندید ! چرخ اقبال به منفعت من چرخیده ، جهان حول محور اهداف من در گردش است اراده من بر سرنوشتم غلبه و چیره است هیچ چیز مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد انسان بزدل هزاران بار می میرد اما انسان شجاع فقط یکبار طعم مرگ را می چشد اطمینان داشته باش تو آن چیزی هستی که می خواهی باشی من بر اساس رهنمود های کائنات در مسیر اهدافم پیش می روم و چیزی در جهان مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد من در مسیر خوشبختی قرار دارم و هر چه پیش می روم خوشبختیم تکمیل تر میشود سرنوشت من از آن چیزی که تصورش را کنم زیباتر نوشته شده . خداوندگار یکتا و بی همتای من مرا به سوی هر آنچه خشنود و خوب است هدایت می کند . من در پرتوی هدایت او هرگز گمراه نخواهم شد . جهان هستی هر آنچه که بخواهم به من می دهد . من لیاقت بهترین ها را دارم .
2731
هر کسی یه نظری داره  ولی من خودم پزشکی خدا بخاد قبول شم صد در صد به کیسی شبیه نامزد سابقم با کم ...

خب تو رو میزد تو شرکت نفت پرستیژت بره بالا

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نمیدونم ولی من حس میکنم میشد دو تا هایپر بزرگ و معروف تو شهرمون داشت یه رستوران در حال تاسیس 

مگه یه دکتر گدای ندید بدید! پول به چیزه لول اجتماعی یه چیز دیگه! رستوران دار باید با مثل خودش ازدواج کنه ( عشق داستانش فرق میکنه در مورد ادمهای حساب گتاب کن گفتم)

اونی که پولداره دنبال دکتر نمیره چون اون همه شیفت یا سختی کار خود دکترا رو هم خسته میکنه چه برسه شوه ...

اتفاقااا پولدار دنبال کسیه که پرستیژ داشته باشه بگه خانمم دکتره و خوشگله 

وقتی به هدفم رسیدم این آهنگو با صدای خودم استوری میکنم 😎امشب دلم میخواد تا فردا مِی بنوشم من ،زیباترین جامه هایم را بپوشم من😊😍با شوق بی حد باغچه هایمان را صفا دادم 💃امشب تا میشد گل توی گلدون جا دادم ،بعد از جدایی ها، آن بیوفایی هااااا فرداااا تو می آییییی تو می آییییی😍😍😍😍😍😍😍از خونه ما ناامیدی ها سفر کردهههه😍😭گویا دعاهایِ منِ خسته اثر کرده😭😭من لحظه هارا میشارم تا رسد فرداآن لحظه های خوب در آغوش گرفتن را بعد از گسستن ها آن دلشکستن هااا فردا تو می آیی😍😍😍

نمیدونم چرا یهو از ته دل خواستم یه همسر خوب و شایسته نصیبت بشه که از ته دل بگی خدایا شکرت 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 
خودمو کم نمیبینم اینجا بد متوجه منظورم شدن  اتفاقا همیشه میگف فرض کن تو هم پزشکی قبول شی میشهی ...

مشکل همینه دیگه

کامل بودن رو توی پزشک بودن میدیده در حالیکه خودش هیچ تحصیلات خاصی نداشته 

تاحالا فکر کردی چرا تو بهش اینو نگفتی؟ بگی مثلا تو که پولدار وخوشگلی پزشک شو که همه چیزتموم بشی!

چون اون رو همینجوری کافی میدیدی ودوس داشتی

ولی اون بهت این حس رو القا کرده که تا پزشک نشی کامل نیستی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خب تو رو میزد تو شرکت نفت پرستیژت بره بالا

خواهر و برادرش شرکت نفتی بودن دلش میخواست من خودم پزشکی قبول شم اول همه به خانوادش پزمو بده نکه بگه با پارتی بردمش سرکار بعدم به حقوق نیازی نداشت که 

مشکل همینه دیگه کامل بودن رو توی پزشک بودن میدیده در حالیکه خودش هیچ تحصیلات خاصی نداشته  تاح ...

وای من رفتارهاشو دوس داشتم چنبار تیکه مینداخت رو نادیده بگیرم واقعا برای رسیدن به پزشکی که اول آرزوی خودم بود حمایتم میکرد درصورتیکه بقول خانمها میتونست اول بره خاستگاری یه دختر دکتر که مطمئنم تقدیمش میکردن ولی منو انتخاب کرد و دوس داشت من اون ملاک رو داشته باشم 

مگه یه دکتر گدای ندید بدید! پول به چیزه لول اجتماعی یه چیز دیگه! رستوران دار باید با مثل خودش ازدواج ...

من هبچوقت کسی رو که درامدش میلیاردیه با یه پزشک ماهی ۴۰تومنی مقایسه نمیکنم اینا همش شعاره که تحصیلات شعور میاره بعدم والا اینقد پول داشت میتونست ۵سال بره ترکیه مدرک بگیره بیاره ولی اصن نیازی بهش نداشت وفتی پاش رو پاش بود و پول پارو میکرد این دکتر و چرت و پرتا برا قدیم بود الان هر کی پول داشته باشه محبوب تره

وای من رفتارهاشو دوس داشتم چنبار تیکه مینداخت رو نادیده بگیرم واقعا برای رسیدن به پزشکی که اول آرزوی ...

تورو باید همینجوری که بودی دوست میداشت

باید حمایتت میکرد اما میگقت حتی اگر دکتر هم نشدی من دوستت دارم و تو همونجوری هم کاملی 

روی عزت نفست کارکن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏