2733
2771

وحشتناکه حالم .اون از شوهر اینم از شغل اونم از پدر مادر .دقیقا خدا کجاست 

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه عمر هر جی خواستم برعکسش بهم داده میشه  با تلاش و دعا  واقعا نمیدونم  اگه زرد بخ ...

چرا .بخدا مادرم دیروز گفت اسم تو رو چیزی نیاد اون خشک میشه .من اینقدر بدبخت شدم 

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...
چرا .بخدا مادرم دیروز گفت اسم تو رو چیزی نیاد اون خشک میشه .من اینقدر بدبخت شدم 

انشالله روزهای خوب هم برات میاد 

مخصوصا پدر و مادر نباید ف ا  ل بد به بچه بزننن

بهش بگو برات دعا کنه

انشالله روزهای خوب هم برات میاد  مخصوصا پدر و مادر نباید ف ا  ل بد به بچه بزننن بهش بگو ...

من چهار ساله تو اتیشم 

برگرد یه زندگیت دختر  خودتو از این چکنم چه نکنم دربیار

نمیتونم خونه مادر شوهر برم از اون طرف هم پدرم میکشتم

خب بگو یه خونه اجاره کنه  یه اتاق

میگه نه هر جا رفتم باید بیای .منظورش با مادر ولشه