2737
2734

کسی میدونه. همراه اولم

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به محوطه سازی، اجرای دیوار سبز و اجرای روف گاردن به شما ارائه شد. چنانچه که میخواهید تا از اطلاعات کامل تری نسبت به اجرای دیوار سبز یا اجرای روف گاردن و محوطه سازی و المان های آن کسب کنید میتوانید با مراجعه به آدرس  وارد سایت سورن بام شوید و با مشاورین و کارشناسان سورن بام در رابطه با فضای خود به صورت رایگان مشورت کنید. سایت سورن بام از سال 1389 با بهره بری از بهترین مهندسان و بهترین طراحان میکوشد تا بهترین فضا را در ساختمان شما اجرا کنند. حتما وارد سایت سورن بام شوید از نمونه کار این شرکت حرفه ای دیدن کنید.

2728

من چند سال پیش برا گوشیم درست کردم یادم نمیاد دقیق ، ولی اپلیکیشن همراه من ریختم و تو قسمت خدماتش نوشته بود که راجب اینترنت بود 

همچین گزینه ای داشت که باید فعال میکردی من فعال کردم برای هر دو خطم 

دارای دو سال عضویت و ترکیدن ناحق ....😑😑😑 حالم از کسایی که تو تاپیک دیگران میگن به ماچه حالا ، سطح دغدغه ات چقدر پایین یا حالا حرص تو رو هم باید بخوریم .....  بهم میخوره . سطح دغدغه هر کسی یا افکار هر کسی فرق می کنه بهم احترام بذاریم .
کد غیرفعال کردن اینترنت تعرفه ازاد و باید بزنی

چنده؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2740