2733
2734
عنوان

الان یه تاپیک دیدم در مورد حسادت ولی وضع من از همتون خراب تره!

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 61 پست
سختت نیست!

فقط یکم وقتی مامانم برای خودش یا خواهرم چیزی می‌خره 5دقیقه اول حسودیم میشه ولی بعد نه 

من همیشه به بابام افتخار میکنم شایدم این نمیذاره حسودی کنم

کاربری دست دونفره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره به خدا خیلی شرایطم خاصه!

هرکسی شرایطش برا خودش خاصه

منم ب زور بابام ازدواج کردم با خونواده ای ک نمیخواستم. تازه بابام بچه بودمم خیلی بهم ظلم کرد. همیشه تحقیر، کتک... قشنگ فرق میذاشت بین منو داداشام. ی مدت هم جدا زندگی کردم چون علنا نمیخواست منو ببینه. هیج وقتم پول نداشت. برا من خرجی ک میکرد در حد غذا بود. لباس و.. با مامانم بود.

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2731
اره به خدا خیلی شرایطم خاصه!

منم مثل شما وضع پدرم خیلی خوبه ولی در تنگنای مالی هستیم هر سه تا بچه البته من و خواهرم شاغل هستیم ولی خوب من کم آوردم. توقعی هم ندارم. مال خودشونه دوست نداره نمی ده.منت می زاره می رم خونش بهترین پذیرایی و بچه هامو نگه می دارن ولی خوب مالی کمک نمیکنه

هیچی نگو سکوت کن . سعی کن خودت و شوهرت بدست بیارید 

عزیزم خیلی سعی کردیم چیزی هم نگفتم سکوت کردم ولی رفت و امدم کم کردم چون خودم خیلی خرج بچم میکنه نمیدونم چجوری دلشون میاد بچشون نداره بگردن و بپوشن!

تودنیاکی مرده کی زنده هس

منظورم اینه مثلا حسادت به دیگران شاید واسه این باشه که تو هیچوقت نمیتونی اون امکاناتو داشته باشی

ولی دستاوردای پدر و مادر اخرش به بچه ها میرسه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
ازشون بخواه کمکت کنن .والا دختردایی هام از پدرشون نفری یه خونه گرفتن دادن اجاره

پدر و مادر من اینقدر کمک ما میکنن .حتی خودمون هم گاهی میگیم فلان چیز و بخرید برامون . بعد دامادش یک زنگ نمیزنن شهر دیگه هستن .چند وقت پیش پیش ما بودن روز آخر ی گوسفند خریدن سه قسمت بین ما دوتا دختر و پسرشون کردن ‌‌و البته خونه خودشون بودن و هر جمعه دعوت و وسط هفته هم دعوت . بعد الان رفتن یک شهر دیگه یک مدت هستن اونجام یک خونه کوچیک دارن .حالا شوهر من یک زنگ نمیزنه حالشون رو بپرسع این داره آزارم میده  

الان من 39 شوهرم 47

خب گلم حق داری کاملا...۱۶سالگی شوهرت دادن...اصلا کاری برات در واقع نکردن...شوهرت تو رو بزرگ کرده...حداقل باید کمک مالی بهت بکنن...البته تو تنها نیستی...پدرومادرها خیلیاشون خودخواه هستن..و تمایل ب جنع کردن نال و اموال دارن...و به دختر چیزی نمیدن

منظورم اینه مثلا حسادت به دیگران شاید واسه این باشه که تو هیچوقت نمیتونی اون امکاناتو داشته باشی ول ...

بله فهمیدم منظورتوگلم ولی حرف منم این بوددورازجون استارتراونشم خدامیدونه خیلیاداغ فرزندمیبینن 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan