2733
2734
عنوان

دلتنگی برای همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 35 پست
چند سالته؟ یادمه شوهرت به غیر از این مشکل بشدت تحقیر میکرد وبد اخلاق بود پس دلتنگش نشو اگه مرد خوبی ...

حوریا،ناراحتیم ازاینه ک وقتی قهرنبودیم بشدددددت کلامی و فیزیکی محبت میکرد ...اهل شوخی وبزن و برقص واین چیزا بود.همش میگم کاش این ویژگی‌های خوبرو نداشت که کمتر دلتنگش بشم

خستم، خیلی خسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شمارمو عوض کردم.. دوران عقد متوجه شدم شوهرم ناتوانه جنسیه بزور دکتر و قرص بتونه کاری بکنه منم چون د ...

بمیرم برات عزیزم کاش اینجوری نمیشد یه دختر با هزار ارزو ودل خوش ازدواج‌میکنه کاش همون موقع ک فهمیدی جدا میشدی و الان اینجوری اذیت نمیشدی خدا کمکت کنه گلم انشالله اگ طلاق گرفتی یه ازدواج خوب نصیبت بشه وخوشبخت بشی ک این روزا یادت بره گلم🤲🤲😔🌹

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
شهر زندگیمون فرسنگها باهم فاصله داره

نباید خطتو عپض میکردی 

ولی اگ میخاستت میومد ربطی ب دور بودن نداره 

🇵🇸بچه های بیگناه معصوم نباید جنگ رو ببینن نباید ارزوی خواب راحت و خنده و بازی داشته باشن لطفا لطفا لطفا  دعا کنید براشون 😭                    اونجایی که شاعر میگه!چال گونه خال لب گیسو کمند ابرو کمان دقیقا منو توصیف کرده😊😂 کاربری نهم😐 شهریار اسمی هست که میخام روی پسرم بذارم😍تصمیم دارم اینبار سرم تو لاک خودم باشع😂 میخام از غذاهام و جاهای دیدنی شهرم و خوراکیام و تفریحاتم  تاپیک بزنم 😉 22سالمه و 7ساله متاهلم خداروشکر بابت بودن همسرم😍 دعا کنید ب زودی مامان شم 🥺
بمیرم برات عزیزم کاش اینجوری نمیشد یه دختر با هزار ارزو ودل خوش ازدواج‌میکنه کاش همون موقع ک فهمیدی ...

اره خانوادم دوران عقد گفتن جوابشو.ولی من اونقدر دوسش داشتم ک گفتم ن رابطه جنسی واسم مهمه و نه بچه.فقط آرامش میخوام...ولی متاسفانه اون فقط دنبال ی سوژه بود ک بحث درست کنه

خستم، خیلی خسته
حوریا،ناراحتیم ازاینه ک وقتی قهرنبودیم بشدددددت کلامی و فیزیکی محبت میکرد ...اهل شوخی وبزن و برقص وا ...

عزیزم من قبلا تاپیکاتو دیدم واز روی نام کاربریت شناختمت ببین ویژگیهای مثبت ومنفی شو سبک سنگین کن ،دست بزن نداره ،خونه ای که بیشترش با کمک مالی تو بود رو حاضره به نامت کنه ،اگه آره واگه دوسش داری با شرایطی که میزاری بازم بهش فرصت بده ولی اگه با وجود مشکلی که داره پر مدعا هست ولش کن 

صبرم زیاده اما عمری نمونده باقی💔
شمارمو عوض کردم.. دوران عقد متوجه شدم شوهرم ناتوانه جنسیه بزور دکتر و قرص بتونه کاری بکنه منم چون د ...

نمیدونم چی بگم واقعا سخته گاهی ن راه پس داری ن راه پیش

🇵🇸بچه های بیگناه معصوم نباید جنگ رو ببینن نباید ارزوی خواب راحت و خنده و بازی داشته باشن لطفا لطفا لطفا  دعا کنید براشون 😭                    اونجایی که شاعر میگه!چال گونه خال لب گیسو کمند ابرو کمان دقیقا منو توصیف کرده😊😂 کاربری نهم😐 شهریار اسمی هست که میخام روی پسرم بذارم😍تصمیم دارم اینبار سرم تو لاک خودم باشع😂 میخام از غذاهام و جاهای دیدنی شهرم و خوراکیام و تفریحاتم  تاپیک بزنم 😉 22سالمه و 7ساله متاهلم خداروشکر بابت بودن همسرم😍 دعا کنید ب زودی مامان شم 🥺
با پیامایی ک میداد اعصابمو خورد میکرد

چی میگفت 

عزیزم من قبلا تاپیکاتو دیدم واز روی نام کاربریت شناختمت ببین ویژگیهای مثبت ومنفی شو سبک سنگین کن ،دس ...

دلت خوشه.توی دادگاه ادعا کرد هیچ خونه ای نداره‌‌بعدگفت مهرتو بدم ک بری خوش،بگذرونی و به ریش من بخندی

خستم، خیلی خسته
2706