2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو این چند سال با همین روش پس انداز کردم...

تقریبا" هم رازی هستم گاهی هم به شوهرم قرض دادم...

الانم یه کم پول دستش دارم که هر وقت بگم بهم میده مبخوام یه کم دیگه پول جمع کنم باهاش یه ماشین واسه خودم

یگیرم.... خدا کنه بشه
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
2731
ما خرجی برای تفریح نداریم به اون صورت چون از صبح تا شب سر کاریم ..فقط باهم میریم رستوران و یا با دوستامون همین ..
نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند..
همسر من که میدونه من پس انداز دارم...

ما تو فامیل هم قرعه کشی داریم این ماه من برنده شدم ... اینم یه جورایی پس اندازه.
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
آره یاسی جون خرت و پرت الکی واقعا" پول بیرون ریختن

سعی کن به چیزهایی که واجب نیست پول ندی...
2706