2733
2771
عنوان

سلام لطفا یه لحظه بیاید

163 بازدید | 20 پست

سلام ببخشید برای ۴۰۰ تا تیکه ی مرغ چقدر بادمجون و سیب زمینی نیاز هست برای نذری می پرسم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خورشت مرغه یا مرغ و بادمجون؟

راستش هر سال نذر داریم من امسال یه نذری کردم که کنار غذا بادمجون و سیب زمینی به هزینه ی خودم بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نذری؟والا چند کیلو بگی بهتره ولی هر ۲۰تیکه ی بادنجان و ۲ سیب زمینی 

بله همین چند کیاو

برای ۲۰ تیکه کم نیست یه بادمجون و ۲ تا سیب زمینی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستش هر سال نذر داریم من امسال یه نذری کردم که کنار غذا بادمجون و سیب زمینی به هزینه ی خودم بدم

خوب شما براهر نفر یکدونه بادمجون سرخ کن بذار 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ب نظرم شما باید ۲۰۰بادمجون و ۱۰۰تا سیب زمینی بگیری 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

قبول باشه ان شاء الله

برای خورشت قیمه بادمجون‌نذری برای ۲۰۰ نفر ، ۲۰ کیلو بادمجان و ۱۵ کیلو سیب زمینی میدونم میخواست

🎗هیچ گلی نمیتونه خودشو بو کنه ، هیچ کتابی ام نمیتونه خودشو بخونه و خب توام مشکلت همینه که نمیتونی خودتو ببینی ؛ که چقدر کاملی♥️💫

بابت هر یه تیکه مرغت ۲ ورق بادمجون کافیه..یعنی اگه ی دونه بادمجون ۴ ورقش کنی..۲۰۰ عدد بادمجون کافیه...سیب زمینی نمیدونم چ غذایی میخوای بپزی.. اما سلیقیست دیگه..اونم تا۷۰ ۵۰ تا کافیه بستگی ب اندازش داره..

قبول باشه ان شاء الله برای خورشت قیمه بادمجون‌نذری برای ۲۰۰ نفر ، ۲۰ کیلو بادمجان و ۱۵ کیلو سیب زمی ...

ممنون راستش برای ما زرشک پلو با مرغ هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون راستش برای ما زرشک پلو با مرغ هست

میدونم عزیزم من برای اینو میدونستم گفتم شاید کمکی کنه...

🎗هیچ گلی نمیتونه خودشو بو کنه ، هیچ کتابی ام نمیتونه خودشو بخونه و خب توام مشکلت همینه که نمیتونی خودتو ببینی ؛ که چقدر کاملی♥️💫
2706