2737
2739

سلام بچه ها من ۱۶ سالمه ی دختر معمولی و ساده ام خانوادم معمولی وضعیت مالیمونم معمولیه

من ۲ ساله عاشق ی پسری بودم که تقریبن فامیل حساب میشد انق عاشقش بودم به همه با اون فک میکردم😔 این دوسال انق کارا از خودم کردم هی بهش نگا کردم یا ... تا بفهمه من عاشقشم نمیدونم فهمید یا نه اما هیچ قت نگف بهم😔این منو نا امید تر میکرد هر شب با گریه میخابیدم تا اینکه طی این ۲ ماه گذشته یک شخصی اومده تو زندگیم خانوادشو نمیشناسن از تو مجازی شرو شد با هم اولا حرف میزدیم(تو این مدت ما با خانواده کسی که دوسش داشتم رفت و آمد داشتیم و هی میدیدم سرش تو گوشی فک میکردم رل داره) برا همین منم سعی کردم عشقمو از یادم ببرم با این پسر رل زدم و ۲ ماهه با همیم عاشقش شدم اونم منو خیلیییی دوست داره چن باری اومده با مادرم حرف زده که منو میخاد برا همیشه 

اما من حس میکنم دو دلم😭😔حس میکنم نمیتونم قبلیرو فراموش کنم هی یادم می افته وقتی میبینمش حالن خراب میشه 

اما از طرفی هم نمیتونم دل این پسرو بشکنم و بی رحمانه ازش جدا شم😔حس دودلی دارم من جفتشون دوس دارم😭  من با این رلم تقریبا ۳ باری رفتیم بیرون 

میشه کمکم کنید چیکار کنم حالم خوب نیس😭😔

خیلیا کنارم هستن ... ولی دلم پیش تو آرومه♥️🌈

بهتر نیس بجای عشق و عاشقی و ازدواج تو این سن درستو بخونی ؟!

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک نمیکنی سنت خیلی کمه واسه این حرفا

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

اوقت ۱۶ساله میشه کلاس چندم؟

تو بهتر نیست سرت تو درس کتاب باشه تا رل زدن اینااب نون نمیشه هرچیزی به موقع خودش خوبه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738
درسمم میخونم میخام فراموش کنم اما نمیشه چیکار کنم دله خب🙁

دل نوجوون دل نیس و همش تاثیر هورموناشه.اگر دله رل زدنت تو ۱۶ سالگی چیه ازدواجت چی. بهتره درس بخونی و فک نکن از این چیزا برات آب ونون درمیاد 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
فک نمیکنی سنت خیلی کمه واسه این حرفا

میشه زیاد ب سنم کاری نداشته باشید

شما فک میکنید سرمون کمه اما به اندازه ۶۰ سال ما زندگی کردیم و تجربه داریم😅😔هیچکسی درکمون نمیکنه

هم این رل و هم عشق قبلی رو بذار کنار، برو به درس و کار و آیندت فکر کن. ده سال دیگه که با مفهوم عشق آ ...

نمیدونم بزارمش کنار شاید قبلیرو بتونم اما  الان من نمیتونم رلمو ول کنم نمیخام بعد من وضعیتش بد بشه 

درسمم میخونم میخام فراموش کنم اما نمیشه چیکار کنم دله خب🙁

فک نکنم عاشق شده باشی عشق فقط ی بار اتفاق می‌افته وقتی عاشق یکی باشی دیگ هیچکس ب چشمت نمیاد پس عاشق هیچکدوم نیستی بعد ها ک سنت بیشتر بشه درک میکنی 

الانم زوده ک برای ازدواج و آیندت تصمیم بگیری ب خودت فرصت بده 

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
میشه زیاد ب سنم کاری نداشته باشید شما فک میکنید سرمون کمه اما به اندازه ۶۰ سال ما زندگی کردیم و تجر ...

عزیزم میدونم

ولی به خاطر سنته و کاملا طبیعیه

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
2706