2733
2734
من دیشب یه تاپیک زدم کسی نیومد  الان همه چسبیدن به کاشت ناخن و تتو در صورتی که بادکنک ارایی ...

چطور میشه درآمد کرد؟ 

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍
جایی که اموزش میدن کارت اوکی باشه جذبت میکنن چون خودشون سفارش میگیرم برای مراسم

دوست گلم میشه از صفر تا صد بهم بگی چطوری شروع کنم؟

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جان؟ حلزون؟ به چه دردی میخوره حلزون بعد؟ 

آره یه سرچ بزنی گوگل برات میاره، برای لوازم آرایشی استفاده میشه

آره یه سرچ بزنی گوگل برات میاره، برای لوازم آرایشی استفاده میشه

اها ممنونم 

به قول آقای مهدی رسولی : نسخه ی جدید سرودِ ممد نبودی ببینی شهر آزاد گشته( قاسم نبودی ببینی قدس آزاد گشته) هست 
2731
باورم نمیشه هنوزم تاریخ ۹/۹ رو تو امضای کسی میبینم  آیا واقعا اتفاق خوب افتاد برات اسی؟

بعضی اتفاقای خوب برام افتاده خدارو هزار مرتبه شکر هنوز امضامو پاک نکردم😆 

دعا کن بزودی زود صاحب خونه بزرگتر بشم🙏

ساعت ۵ عصر وقتم ازاد باشه بهت میگم کفارع هم خودت بنداز صندوق صدقه یا بدع به فقیر درخواست دوستی بده

واقعاً فا ل میگیری؟ درست از آب درمیاد؟ 

دوست گلم میشه از صفر تا صد بهم بگی چطوری شروع کنم؟

باید اول جایی که آموزش میدن رو پیدا کنی و بعد که یاد گرفتی و دوره حرفه ای شرکت کردی برای کار خبرت میکنن 

البته نمیدونم همه جا اینطور یا ته 

من جایی که پرسیدم گفت دوره حرفه ای یادبگیری خودمون برات کار میگیریم چون کسی که برای همکاری با ما میاد از یه شهر دیگه میاد برای انجام کار 

بی تعلق به جهان باش که آزاده روی