2733
2734

بخدا خسته شدم 

همه کار براش کردم یه تشکر ازم نمیکنه 

امروز صبح پاشدم میبنم مامانم گوشی دستشه داره تلفن حرف میزنه 

رفتم میگم ی چیزی بده بخورم صبحونه نداد بهم 

بعد میگم برم فلان چیزو بخرم میگه تو رعایت نمیکنی توهم مثل همون داداشاتی 

اومدم نشستم گوشیمو چک کنم پاشم کارارو انجام بدم 

از در امد تو میگه فکر کردی اینکارو بکنی چی میشه میگم بخدا ی لحظه نشستم الان پا میشم

رفتم ظرف بشورم امد ابو بسته میگه نمیخواد گمشو برو 

خداکنه هرکیو خیلی دوست داری جلو چشمت پر پر بشه شروع میکنه میگه توهیچ کاری نمیکنی تو رو به امام حسین چه هزارتا حرف دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا همش حرفه ... هیچی نیست پوچه  شما الکی بگو چشم . . .  بلانسبت اینجور آدما دوست دا ...

میگم چشم بازم حرف میزنه بهم هرچی بگم

میگم خب منو دوست نداشتی چرا منو به دنیا اوردی 

2731

اگه مادرت غیرمنطقیه و به هر دلیلی نمیتونه مادر خوبی برات باشه، بهتره به حای غصه خوردن ، این موضوعو بپذیری، مثل تو کم نیست . بهتره روپای خودت وایسی و لااقل الان از نظر عاطفی وابسته اش نباشی، حرفای بدش برات مهم نباشه و اجازه ندی با رفتار و حرفاش عزت نفست رو نابود کنه، اینو بدون که رفتار و حرفای مادرت نشون دهنده شخصیت تو نیست، تو سعی کن از خودت ی دختر اگاه و توانا بسازی و کاری به زخم زبونای ماذرت نداشته باشی، سعی کن زندگیت رو وابسته به مادرت نکنی، چرا نمیتونی خودت صبحونه برای خودت اماده کنی؟؟؟ بچه‌کوچولو نیستی که کسی غذا دهنت بذاره پس خودت بیدار که شدی صبحونه اماده کن و بخور، 

منم به مامانم محل نمیدم کار انجام میدم ... اینا عقلشون همون وراجی کردنه 

این چه حرفیه دختردرمورد مادرت به زبان میاری....🥺به خدامنم مادرم باحرف شمااشک توچشمام حلقه زد ..رفتارو حرف های مادرت بازخوردتربیت مادرشه متاسفانه بین دونسل فاصله زیاده وهمدیگر رودرک نمی کنند

2740