2752
2734
عنوان

کیا تازگیا کربلا رفتن یا تجربه سفر تو گرما رو دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 82 پست
سلام عزیزم  من بیست روز پیش کربلا بودم.انقدر که فکر میکردم گرم نبود و اذیت نشدم،قبل از رفتن خی ...

مرسی حتما میبرم

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رفتیم شمال گرم و شرجی بود حتما لباس نخی و رنگ سفید یا روشن بپوش وگرنه گرمازده میشی باد بزن با خودت ...

اونجا پره آبه سر راه همش آب بود لیوانی 

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️
عزیزم سفرت بی خطر ان شالله بهت خیلی خوش بگذره ...به امام حسین بگو یه نگاهی به زندگی سمیرا بکنه نزار ...

عزیزم حتما صدای خودت بهتر از من ب اقا میرسه

ولی چشم

اونجا ب یادتم

ولی کاش از یادم نره

من رفتم خیییییلی گرمه دمپایی راحتی ببر چون پاهات تاول میزنه حتما حتما تاکید میکنم آجیل مثل گردو پسته ...

مرسی عزیزم

اونجا پره آبه سر راه همش آب بود لیوانی 

کجا؟شمال؟خب ما تو ماشین شخصی خودمون بودیم آبدنیاز داشتیم

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍

رفتی حتما دختر منم دعا کن خیلی ضعیفه دعاش کن خدا بهش رحم کنه

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️