2733
2734
عنوان

شوهرم هی حرف اون زنه رو میزنه😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باهاش جدی صحبت کن قبلش بشین غکر کن حرفاتو اماده بکن با ارامش ولی محکم و جدی حرف بزن 

هزار بار باهاش حرف زدم 

تازه دو روز بود یه کم حالم بهتر شده بود 😔😔😔 

جالبیش اینه میگه چرا تو ناراحت میشی

بهانه خیانتش این بود که میخواستم کمکش کنم  الان باز میگه خوبه برم به یکی کمک کنم  یا این ...

چه بیشعوره بگو یبار دیگه حرفشو بزنی میزارم میرم 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1879584                    منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را                          
چی در موردش میگه؟

بهانه خیانتش این بود که میخواستم کمکش کنم 

الان باز میگه خوبه برم به یکی کمک کنم 

یا اینکه دیروز گفت مامان زنه رو دیده و مامانش بهش گفته نگهبان تا میاد آشغال ها رو ببره هی وایمیسته با دختره حرف میزنه و شما بهش تذکر بدین 

گفتم اصلا به تو چه ربطی داره اینکه خودش همه رو حریفه

خلی خیلی وقیحع جدیدا میگ اصلا من کاری نکردم 😔😔😔

هر وقت داشت شروع میکرد ب حرف مفت زدن هر چی دم دستت بکوب ب دیوار و محکم جیغ بزن خیلی معذرت می‌خوام همسرت خیلی بیشعور و عوضی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
هر وقت داشت شروع میکرد ب حرف مفت زدن هر چی دم دستت بکوب ب دیوار و محکم جیغ بزن خیلی معذرت می‌خوام هم ...

خیلی پسته خیلی 

تازه میگه چرا ناراحت میشی 😔😭 امروزم میگه به من چه مگه من مسئول حال توام یعنی در این حد بی شرفه 😭😭

خیلی پسته خیلی  تازه میگه چرا ناراحت میشی 😔😭 امروزم میگه به من چه مگه من مسئول حال توام یعنی ...

عزیز دلم غصه نخور فدات شم🥺🫂♥️

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706