2737
2739

البته کالری شمار هم کنارش داشته باشیم 

بعد هر وعده بریم پیاده روی ؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه 

اینکار نه علمیه نه خوبه 

چه پیشرفتی دارید؟هر روز همین رویه رو میرید جلو 

هیچ به هیچ 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2728
قدوزنت چنده

قد ۱۶۲ وزن ۷۲

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
نه  اینکار نه علمیه نه خوبه  چه پیشرفتی دارید؟هر روز همین رویه رو میرید جلو  هیچ ب ...

خب ورزش با کالری شمار یعنی لاغر نمیشیم؟

خب ورزش با کالری شمار یعنی لاغر نمیشیم؟

ورزش شما یه ساعت و یک بخش از روز رو مشخص میکنی 

میری سراغش 

در کنارش برنامه غذایی مناسب هم داری و رعایت میکنی 

نه اینکه بعد هر وعده بری سراغ ورزش

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2738
ورزش شما یه ساعت و یک بخش از روز رو مشخص میکنی  میری سراغش  در کنارش برنامه غذایی مناسب ...

خب اشکالش کجاست یعنی بدن واکنش عکس نشون می ده؟

خب اشکالش کجاست یعنی بدن واکنش عکس نشون می ده؟

صددرصد!

وقتی غذا میخوری باید تا یک تا دوساعت هیچ فعالیتی نکنی 

هر ماهیچه ای نیاز داره یه روز رو استراحت کنه 

مثلا میری باشگاه یه روز بالاتنه کار میکنی 

یه روز پایین تنه 

نمیشه هر رووووز رو یه ماهیچه وقت بذاری 

اینجوری نه تنها نتیجه نمیگیری 

بلکه به ضرر هم هست 

بدن و ماهیچه شوخی بردار نیست 

راه هایی نرو که اصلا علمی نیستن

صددرصد! وقتی غذا میخوری باید تا یک تا دوساعت هیچ فعالیتی نکنی  هر ماهیچه ای نیاز داره یه روز ...

ممنون از راهنمایی ات دوست عزیز 

خب اصولی باید فقط شب پیاده روی کنم؟ روزی چند   ساعت  خوبه 

ممنون از راهنمایی ات دوست عزیز  خب اصولی باید فقط شب پیاده روی کنم؟ روزی چند   ساعت& ...

❤️

شب میتونی 

صبح هم خوبه 

رعایت غذایی هم درکنارش داشته باش(اما افراطی نه)

از نیم ساعت شروع کن 

2706