2752
2734
عنوان

شوهرم قلبش درد میکنه اما نوار قلبش مشکلی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 31 پست
ممکنه خدایی نکرده رگ قلبش مشکل داشته باشه  من بابام اصلا قلب درد نداشت بخاطر فشار خون رفت دکتر ...

جدی ؟ ربطی به اضافه وزن هم دارع ؟ شوهرم کمی اضافه وزن داره . سه شنبه گفتم بریم اکو بده . بیمارستان ازش نوار قلب گرفت گفت مشکلی نداره خوبه 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم برید اورژانس بیمارستان. نوار قلب میگیرن و انزیمهای قلبی موجود در خون رو چک میکنن. حداقل به ف ...

نوار قلب گرفتن ازمایش نه . نوار قلبش خوب بود گفتن مشکلی نیس برید متخصص اگر درد داری

عزیزم برید اورژانس بیمارستان. نوار قلب میگیرن و انزیمهای قلبی موجود در خون رو چک میکنن. حداقل به ف ...

ازمایش کامل چند روز پیش داده بود همه چیش خوب بود لازمه دوباره بده ممکنه تو یک هفته عوض بشه ؟

جدی ؟ ربطی به اضافه وزن هم دارع ؟ شوهرم کمی اضافه وزن داره . سه شنبه گفتم بریم اکو بده . بیمارستان ا ...

خب میتونه ربط داشته باشه.انشاءالله که چیزی نیس.

اگر سه شنبه اکو هم خوب بود ب دکتر بگو میخوایم تست ورزش هم انجام بده.چون تو اکو بستگی رگ نشون نمیده‌ با تست ورزش مشخص میشه

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
پس نگران قلبش نباشید  ولی واقعا خطرناکه چیز سنگین برداشتن چه زن چ مرد فشار ب قلب میده شدید

اره شنیدم دو بینی سرگیجه تهوع اینا خطرناکه نداره الحمدلله 

اما درد داره بهش قرص معده دادم الان تا سه شنبه که نوبت دکتر برسه

اون ازمایشی که من میگم مربوط به دور از جونشون سکته است. توی چکاپ نیست کلا.

الهی خیر باشه تا سه شنبه ببینم دکارش چی میگه

خب میتونه ربط داشته باشه.انشاءالله که چیزی نیس. اگر سه شنبه اکو هم خوب بود ب دکتر بگو میخوایم تست و ...

خب همون اول تست ورزش بده بهتر نیس ؟ 

خب همون اول تست ورزش بده بهتر نیس ؟ 

شاید اکو هم لازم باشه...

بذار اکو هم بده خیالتون راحت شه.شایدم گرفتگی عضله باشه نگران نباش

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

ببین من الان دیدم گفتی بار سنگین بلند کرده.شاید پرده دیافراگمش دچار گرفتگی شده.من خودم همینجوری شده بودم.نفس میکشیدم درد وحشتناک داشتم‌.عضله دیافراگم گرفته بود.رفتم سرم زدم و امپول شل کننده عضلات تا باز شد

ولی دو روز طول کشید تا خوب شه

ببین من الان دیدم گفتی بار سنگین بلند کرده.شاید پرده دیافراگمش دچار گرفتگی شده.من خودم همینجوری شده ...

اااا راست میگیاااا گلم ممکنه اینم باشه تا الدن خوابم نبرده از نگرانی باورت میشه

عزیزم کجایی 

بیا تاپیک بزن گلی بچه ها منتظرن

دیگه نمیشه صبر کرد 

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
2706