2752
2734
عنوان

بنظرتون ابله مرغان گرفتم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 40 پست
منم ۲۲سالمه ۱ماه پیش گرفتم الانم جاش مونده😭

وای دقیقا صورتم نابود شده کل بدنم لکه داره

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وای رفتی دکتر ؟

اره عزیزم امپول زدم

صورتمو میخواستم بشورم گفت با شامپو بچه میبیلن بشور 

برا بدنم ی شامپو جدا

۳تا پماد داد

۲تا قرص

هرروز دوش میگرفتمممم

روز ۴م بود متوقف شد بیشتر تشد و هی خشک شد ولی متاسفانه جاش موند

دقیقا خ بده شما چندسالگی گرفتید؟

همین دو ماه پیش گرفتم 17 سالمه 

هر روز که میرفتم جلو آینده میگفتم خدا به دشمنمم نشون نده واقعا مریضی خیلی خیلی بدیه 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(
بدن درد هم داشتید من کمرم خیلی درد میکنه 

وای کمر دردشو نگو شدید شدید بود فقط سعی کن بخوابی خودتم تو آینه نبین زیاد چون زیاد میشه و اعصاب خودتم خورد میشه 

تو خونه کسی رو دارید که نگرفته باشه ؟

وای کمر دردشو نگو شدید شدید بود فقط سعی کن بخوابی خودتم تو آینه نبین زیاد چون زیاد میشه و اعصاب خودت ...

مامانم چند هفته قبل فقط شکمش دونه ریخت مال اون میسوخت و درد میکرد تو نت دیدم انگار به اون میگن زونا

خیلی بدههههه اصلا از خودم بدم میوپد دوست داشتم بخارونم یا همشو بکنم 

وای دقیقا 

شما چند سالتونه ؟

مامانم چند هفته قبل فقط شکمش دونه ریخت مال اون میسوخت و درد میکرد تو نت دیدم انگار به اون میگن زونا

آره کسایی که تو سن بالا گرفتن به زونا تبدیل میشه مواظب باشید حتما 

2706