2733
2734
عنوان

کسایی که ۹ تا ۱۲ سال اختلاف سنی با شوهرتون دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 98 پست

۹ سال حدودا 

مشکلاتمون به همه چیز مربوطه بجز سن 

من که راضیم به نظرم معقوله 

البته شوهرم به‌شدت آدم شوخ و پایه ایه،خودمم کم و بیش شیطنت دارم 

در نهایت گاهی اون به خاطر من راه میاد گاهی من کوتاه میام 

ولی فکر میکنم تو همه ی زندگی ها باشه 

به نظر من رفتار بچگانه ی مرد واقعا غیر قابل تحمله البته که بلوغ فکری تو ازدواج حرف اول و میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به تفاوت سنی نیست برای ما ده سال تفاوت سنی داشتن میدون جنگ بود

اون که صددرصد ولی بعضی اوقات تاثیری داره 

بی تعلق به جهان باش که آزاده روی🕊️🤍.                                                    جانانم دختر زیبای من به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرت‌ با تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگیدبه من تکیه کن که تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد🫶🏻🫀            مشاور کنکور و دبیرم کمک خواستید در خدمتم😚🤍    
از اول راجب بچه صحبت نکرده بودید؟شما چند سالتونه؟

من ۲۳

چرا اما اطرافیان از بس گفتن اونم فکر میکنه براش دیر شده

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
از اول متوجه این موضوع نشدید؟مثلا دوران نامزدی؟

تقریبا.. نامزدی ما دوماه بیشتر نبود.  کلا رابطه ی زن و مرد خوبه مثل دوتا دوست باشه.  مال ما اینجوری نیس متاسفانه 

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید. محتاج دعاتونم🙏🏻
از اول راجب این موضوع حرفی زده بودی؟

نه مشکل ساز نشده میگم یکی از مشکلات ک حالا ممکنه پیش بیاد این موضوعه و خوشبختانه همسرم سختگیر نیس سر بچه دار شدن خودشم میگه ۷-۸سال دیگه (تازه ازدواج کردیم)