2737
2734
سلام عزیزانم خیلی وقته میخوام تاپیک بزنم و راجع به یه مسئله مهم ازتون بپرسم و جوابتون رو بشنوم لطفا اگه هستین پست بزارین یا لایک کنین که حرفمو بزنم
منو آذر صدا کنید😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستش از وقتی مجرد بودم و الانم که متاهل هستم همیشه با این مسئله روبرو شدم و واسم کلی سواله همیشه وقتی نصاب یه وسیله ای مثلا پرده خونه،یخچال ،فر یا هرررررر چیز دیگه ای میان خونمون همبشه بوی تند عرق میدن و واقعا من ازین مسئله خجالت میکشم و پیش خودم میگم اینا زن ندارن؟؟؟چجوری پیش زنشون میخوابن؟؟؟ یا اگه حداقل هر روز صبح حموم کنن اینجوری تا شب بؤ نمیگیرن مخصوصا جوراباشون واقعا ادمای زحمت کشی هستن ولی خب لطفا خانومایی که شوهرانشون نصاب هستن خیلی هوای بهداشت شون رو داشته باشن خواهش میکنم ازتون
منو آذر صدا کنید😊
2738
9
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2706