2733
2734

عزیزای دلم من و همسرم هرماه بخش قابل توجهی از درآمدمونو صرف غذا رسونی به گربه ها و سگ های بدون صاحب میکنیم و همینطور برای مداوای کیس های اورژانسی و تا بتونیم عقیم سازی . چندتا گربه و سگ و پرنده هم به سرپرستی گرفتم و از صفر تا صد درمان و غذای هرروزشون رو انجام میدم. 

وواینکه روز به روز هم داره بالاتر میره هم هزینه غذاها و هم درمانشون. امروز یه سگی دیدم که حالش خوب نبود و وضع ظاهری خوبی نداشت خیلی مریض بود . و معلوم بود خیلی گرسنه اشه و سمت هرکی میرفت به خاطر ظاهر بد که از بیماریش بود مردم فراریش میدادن. ولی این فقط مظلومانه همه رو نگاه میکرد .. براش پای مرغ خریدم و دادم خورد . میدونم برای درمانش کلی هزینه باید بشه و من الان نمیتونم و دارم دق میکنم . وقتایی که دستم خالیه و کیس درمانی میبینم حالم خیلی بد میشه . از غروب که اومدم خونه کارم گریه زاریه. جوری شدم که دلم نمیخواد برم جنگل و دریا و پارک و تفریح که حیوونای مظلوم رو نبینم چون اصلا از توانم خارجه که بخوام به همشون کمک کنم. چیکار کنم؟ خیلی روز به روز حالم داره بدتر میشه از غمشون. خواستم باهاتون درد دل کنم جایی حرفمو بزنم.باوجودیکه  میدونم خیلیاتون متوجه حالم نمیشین گلای من .❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا بیخیال ،اونا روند طبیعیشونو توی طبیعت دارن،در حد توانت کمک کن نه اینطور بیمارگونه 

آخه توی طبیعت انسان ها خیلی دست بردن از ویلا سازی های غیر مجاز بگیر تا قطع کردن بی رویه درختا یا از بین بردن پوشش های گیاهی و حتی همین طبیعت هم دیگه روند طبیعیشو نداره.. چه برسه به حیوونای توش 

درسته میدونم بیمارگونس نگرانیم . 

2731
این دوروزمونه وضع ادماهم دست کمی ازحیوانات نداره 

آره عزیز دلم تا بتونم هم کمک میکنم به یچه های کار 

ولی حیوونا مظلوم ترینن نمیتونن از خودشون دفاع کنن هیچ جوره

متوجه حالت میشم چون خودمم همین مدلی ام کلیپ ازار رسوندن ب حیوون هارو ک میبینم گریم میگیره کلا رابطه نزدیکی با خیلی از حیوونا دارم ی روز هوا ب شدت گرم قشنگ ده بار رفتم اب اوردم برا یک سگه تو ظرف پنیر ب قدری تشنش بود سیراب نمیشد دلم کباب شده بود براش. دل بزرگی داری عزیزم خدا هزار برابرشو بهت برمیگردونه

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 

من کامل درکت میکنم، من هم دقیقا مثل شما عزیزم، متاسفانه فرهنگ حمایت از حیوانات و حیوان دوستی تو ایران خیلی پایینه.

چقدر هم تازگیا حیوان آزاری زیاد شده. من ایران نیستم در ماه به چند تا پیج حمایتی که از قدیم میشناختم کمک میکنم.

آرزومه یه روزی پول دار بشم بتونم یه پناهگاه کوچیک تو ایران بزنم.

حیوانات خیلی مظلوم و معصوم هستند ، نمیتونن دردشون رو بگن ، ولی تمام وجودشون عشق و مهربونیه

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
متوجه حالت میشم چون خودمم همین مدلی ام کلیپ ازار رسوندن ب حیوون هارو ک میبینم گریم میگیره کلا رابطه ...

دستت درد نکنه عزیزم. از دست من برای همه حیوونا کاری ساخته نیست فقط یه تعداد محدود 

فقط دلم میخواد اونقدر فرهنگ سازی بشه تو کشور که همه حیوونارو دوست داشته باشن و هرکسی تا جاییکه در توانش هست کمک کنه به این فرشته های مظلوم.

دستت درد نکنه عزیزم. از دست من برای همه حیوونا کاری ساخته نیست فقط یه تعداد محدود  فقط دلم میخ ...

بازم ممنون گلم کاش همه مث شما فکر کنن و باشن. کسی ک دل رحم باشه برا حیوونات ازاری هم نمیتونه برسونه ب ادما 

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
من کامل درکت میکنم، من هم دقیقا مثل شما عزیزم، متاسفانه فرهنگ حمایت از حیوانات و حیوان دوستی تو ایرا ...

من اصلا نمیدونستم و آشنا نبودم با دنیای حیوونا تا وقتی که پنج سال پیش عروس هلندیم وارد زندگیم شد و من رو با دنیای پر از عشق حیوونا آشنا کرد و البته از اون روز قلبم پر از عشق و پر از درده براشون..حیوون آزاریی خیلی زیاده تو ایران خیلی خیلی خیلی زیر گرفتن از قصد حیوونا 

تجاوز جنسی به حیوونا 

کتک زدن حیوونا 

وای که قلبم پر از آتیشه 

سوره مبارکه طه آیه ۴۶

قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾

فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار می‌کنیم، جز خدا..✨️🌾
بازم ممنون گلم کاش همه مث شما فکر کنن و باشن. کسی ک دل رحم باشه برا حیوونات ازاری هم نمیتونه برسونه ...

همیشه از خدا میخوام که درآمدمون رو چندبرابر کنه نه برای خودم، برای این فرشته ها و کمک بهشون